هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاجی‌دلیگانی خبر داد:

طرح نمایندگان برای رفع فوری مشکلات معیشتی مردم

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی برای برنامه فوق‌العاده مجلس به منظور رفع مشکلات معیشتی مردم خبر داد.
یکشنبه 1 مهر 1397 ساعت 04:00
طرح نمایندگان برای رفع فوری مشکلات معیشتی مردم نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی برای برنامه فوق‌العاده مجلس به منظور رفع مشکلات معیشتی مردم خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201712106401852166.jpg طرح,نمایندگان,برای,رفع,فوری,مشکلات,معیشتی,مردم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی‌دلیگانی، از تدوین طرحی خبر داد که در آن برنامه فوق‌العاده‌ای برای مجلس و به منظور رفع مشکلات معیشتی، مشکل بیکاری و مسائل اقتصادی مردم در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی،  افزود: در این طرح حداقل به مدت شش ماه مجلس با اولویت کاری مسائل معیشتی مردم برنامه کاری خود را به پیش می‌برد و در این راستا حرکت می‌کند.

وی اظهار داشت: در این رابطه مذاکراتی را به صورت تلفنی با رؤسای فراکسیون‌های امید، مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی داشته‌ام و رؤسای هر سه فراکسیون با کلیات طرح موافق بودند و در جزئیات نقطه‌نظراتی را داشتند که مقرر شد تا پیش‌نویس طرح به رؤسای سه فراکسیون ارائه و نظرات و پیشنهاداتشان اخذ شود و در صورتی که به جمع‌بندی برسیم طرح را با قید فوریت در مجلس مطرح کنیم و به گونه‌ای خارج از نوبت به رأی نمایندگان بگذاریم. 

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: بر اساس این طرح مجلس یک ستاد مقابله با جنگ اقتصادی را رسماً دایر می‌کند و همچنین وقت مجلس کاملاً برای دریافت مسائل و مشکلات مردم، تبیین این موارد و مسائل و یافتن راهکار و درخواست از دولت برای انجام اقدامات لازم برای این موضوع و انجام اقدامات نظارتی برای تضمین لازم برای اجرا متمرکز شود. 

به گزارش فارس، وی در پایان گفت: در این طرح به دنبال آن هستیم که طرح‌هایی که لازم است به قانون تبدیل شود در کمترین فرصت به نتیجه برسد و دیگر اینکه کمیسیون‌های تخصصی مجلس هم وقتشان برای این مهم (بررسی مشکلات اقتصادی مردم) و یافتن راهکارها صرف شود. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000