هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی‌پور:

استیضاح وزیر صمت در دستور کار صحن علنی قرار ندارد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:هیچ مصاحبه‌ای در این خصوص که فردا در نشست علنی مجلس شورای اسلامی استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح می‌شود نداشته‌ام و استیضاح در کمیسیون صنایع و معادن بررسی می‌شود.
دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 15:39
استیضاح وزیر صمت در دستور کار صحن علنی قرار ندارد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:هیچ مصاحبه‌ای در این خصوص که فردا در نشست علنی مجلس شورای اسلامی استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح می‌شود نداشته‌ام و استیضاح در کمیسیون صنایع و معادن بررسی می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201601106047744613.jpg استیضاح,وزیر,صمت,در,دستور,کار,صحن,علنی,قرار,ندارد Icana

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص ، اظهار داشت: هیچ مصاحبه‌ای در این خصوص که فردا در نشست علنی مجلس شورای اسلامی استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح می‌شود نداشته‌ام.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مصاحبه خود اعلام کردم که بررسی استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در برنامه کمیسیون بوده اما درخواست کرده‌اند که آن را به تعویق بیاندازیم، گفت: بر اساس این درخواست بررسی استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت به دوشنبه هفته آینده موکول شد تا در نشست یکشنبه هیات دولت تصمیم‌گیری کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه در صورتی که در نشست هفته آینده هیات دولت فرد جدیدی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت معرفی شود بررسی استیضاح وزیر در کمیسیون مطرح نمی‌شود، خاطرنشان کرد: اگر مقرر شود که آقای شریعتمداری در سمت خود باقی بماند کمیسیون به موضوع استیضاح ورود می‌کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط