هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بنیادی تصریح کرد:

روحانی چه پیش شرطی را برای مذاکره ایران و آمریکا تشریح کرد؟

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو فراکسیون امید گفت: آسیب‌هایی که در این سال‌ها از طرف سیاست‌های بیگانگان به ایران تحمیل شده، برای بسیاری از افراد در سازمان ملل کاملا واضح بود.
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 21:00
روحانی چه پیش شرطی را برای مذاکره ایران و آمریکا تشریح کرد؟ یک عضو فراکسیون امید گفت: آسیب‌هایی که در این سال‌ها از طرف سیاست‌های بیگانگان به ایران تحمیل شده، برای بسیاری از افراد در سازمان ملل کاملا واضح بود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611106633562598.jpg روحانی,چه,پیش,شرطی,را,برای,مذاکره,ایران,و,آمریکا,تشریح,کرد؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، بهروز بنیادی ، با اشاره به دستاوردهای سفر روحانی به نیویورک اظهار کرد: سخنان رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل دارای انسجام بود، ایشان بیشتر مباحث حقوق بین الملل را مطرح کردند و در مجموع سخنرانی کامل و جامعی داشتند که حقانیت ایران را نشان می‌داد. 

در اینباره بیشتر بخوانید:

وقتی از انزوای آمریکا حرف می زنیم دقیقا از چه چیزی حرف می زنیم؟

پازل سخنرانی موگرینی و روحانی در سازمان ملل

در توزقوزآباد دقیقا چه کاری انجام می شود؟

وی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور بسیار محترمانه بدعهدی‌هایی را که آمریکا در قبال کشور ما انجام داده بیان کردند، افزود: ترامپ هم طبق معمول با ادبیات خاص خودش که به صورت توهین آمیز، تهدید آمیز و تحقیر آمیز بود، در مورد بسیاری از کشورها از جمله کره شمالی و حتی آلمان مطالبی را مطرح و نکاتی را از زوایای خاص بیان کرد.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در مجموع آقای روحانی و مجموعه نظام بر این عقیده هستند که اگر آمریکا بخواهد اعتماد از دست رفته را در سطح بین الملل به دست آورد، بایستی مجددا به برجام پایبند بماند تا بعدا در مورد مسائل مختلف وارد گفت‌وگو و مذاکره شود. 

به گزارش ایسنا بنیادی خاطرنشان کرد: شرط هر مذاکره‌ای برابری است و انتظار داریم آمریکا ابتدا به برجام بازگردد و با حضور سایر اعضا وارد بحث و گفتگو شود و یک تفاهم جدیدی در سطح کلی اعضای ۱+۵ به همراه ایران مورد بحث و گفتگو قرار گیرد و ممکن است لازم شود تعهد جدیدی توسط طرفین داده شود و یا ممکن است بر این مسئله تفاهم‌های جدیدی صورت گیرد. 

انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000