سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
داداشی در تشریح نشست کمسیون اصل نود مجلس؛

گزارش آلودگی هوا با محوریت محیط‌زیست و تعیین تخطی‌ دستگاه‌ها از قوانین بررسی شد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون اصل نود مجلس از ادامه بررسی گزارش مربوط به آلودگی هوا در این کمیسیون خبر داد و گفت نتیجه‌گیری به جلسات آتی موکول شد.
یکشنبه 8 مهر 1397 ساعت 17:26
گزارش آلودگی هوا با محوریت محیط‌زیست و تعیین تخطی‌ دستگاه‌ها از قوانین بررسی شد عضو کمیسیون اصل نود مجلس از ادامه بررسی گزارش مربوط به آلودگی هوا در این کمیسیون خبر داد و گفت نتیجه‌گیری به جلسات آتی موکول شد. http://cdn.icana.ir/d/019/43573.jpg گزارش,آلودگی,هوا,با,محوریت,محیط‌زیست,و,تعیین,تخطی‌,دستگاه‌ها,از,قوانین,بررسی,شد Icana

ولی داداشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح نشست امروز یکشنبه (8 مهرماه) کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، گفت: پرونده مربوط به آلودگی هوا با محوریت محیط زیست در دستور کار امروز قرار گرفت، عملکرد دستگاه‌های ذی ربط چون وزارت نفت، سازمان حفاظت محیط زیست و شهرداری‌ها نیز ورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: عملکرد این ارگان ها در کاهش آلودگی هوا نیز مورد بررسی قرار گرفت اما به نتیجه نرسیدیم لذا قرار شد تا در جلسا بعد بررسی‌ها ادامه داشته باشد.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این جلسه در ادامه رسیدگی‌ها و بررسی‌های قبل بود، گفت: به موجب بررسی‌های صورت گرفته برخی از دستگاه‌ها به قوانین عمل نکردند و در انجام وظایف خود کوتاهی کرده‌اند یا به دلیل کسر بودجه نتوانستند به وظایف خود عمل کنند. در مجموع کمیسیون گزارش کاملی ارایه خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000