هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نیکو مطرح کرد:

شروط FATF توسط چند کشور پذیرفته شده است؟

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم دماوند در مجلس گفت: شروط FATF توسط خرد جمعی حدود ۲۰۰ کشور پذیرفته شده است و مسلما برای آن ها نیز منافع ملی مهم بوده است و برنامه ای برای مبادلات پولی خود نیز دارند.
سه‌شنبه 17 مهر 1397 ساعت 01:00
شروط FATF توسط چند کشور پذیرفته شده است؟ نماینده مردم دماوند در مجلس گفت: شروط FATF توسط خرد جمعی حدود ۲۰۰ کشور پذیرفته شده است و مسلما برای آن ها نیز منافع ملی مهم بوده است و برنامه ای برای مبادلات پولی خود نیز دارند. http://cdn.icana.ir/d/019/201805102695430409.jpg شروط,FATF,توسط,چند,کشور,پذیرفته,شده,است؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، عضو فراکسیون امید مجلس گفت: تصویب CFT باعث حضور فعال ما در عرصه دیپلماسی بین المللی و کاهش بهانه ها می‌شود.

قاسم میرزایی نیکو  با اشاره به تصویب CFT در مجلس بیان کرد: پیوستن به این معاهدات بین‌المللی باعث می شود تا ما در چرخه مبادلات بین المللی حضور یابیم و دیپلماسی فعالی داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: ما باید از بخش های مفید این معاهدات استفاده کنیم با توجه شرایط تحریم که ترامپ برای ما ایجاد کرده است باید از این منافذ بهره برداری لازم را داشته باشیم تا بهانه ها را کاهش دهیم.

به گزارش ایسنا نماینده مردم دماوند در مجلس گفت: شروط FATF توسط خرد جمعی حدود ۲۰۰ کشور پذیرفته شده است و مسلما برای آن ها نیز منافع ملی مهم بوده است و برنامه ای برای مبادلات پولی خود نیز دارند.

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی افزود: تصویب CFT این پیام را به دنیا می دهد که کشور ما در هر شرایطی و حتی با وجود تجربه بی اعتمادی مجددا برای معاهدات بین المللی ارزش قائل است و می توانیم از منافذ این قضیه برای روابط تجاری خود استفاده کنیم و دیپلماسی بین المللی خود را افزایش دهیم و کارهایمان را جلو ببریم.

سید حسن نصرالله موضوع گیری درقبال CFT و FATF ندارد

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000