عید سعید غدیرخم
1388/06/21 17:47:00
سرویس کمیسیون ها
عباسپور تاکید کرد

وزیر آموزش و پرورش باید مقبولیت داشته باشد

**رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: شخصی که برای وزارت آموزش و پرورش معرفی می شود که در سطح جامعه و وزارتخانه مقبولیت داشته باشد.

علی عباسپور در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص ویژگی های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: وزیری که برای تصدی پست وزارت آموزش و پرورش انتخاب می شود باید این وزارتخانه و همه مشکلات آن را بشناسد.

وی افزود: وزیر باید با توجه به شناخت آن وزارتخانه توانمند باشد و نیروهای عظیم انسانی و منابع گسترده مالی این وزارتخانه را هماهنگ کند و درجهت رفع مشکلات تلاش کند.

نماینده تهران تصریح کرد: ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش کشور و ارائه بهترین سیستم آموزش و پرورش برای کودکان و نوجوانان از جمله اهداف وزارت آموزش و پرورش است؛ بنابراین باید فردی بعنوان وزیر انتخاب شود که اولا کاملا در سیستم آموزش و پرورش مقبولیت داشته باشد و بدنه وزارتخانه بتواند با او همکاری کند، همچنین بتواند راه حل های عملی و منطقی ارائه کند.

وی گفت: وزیر باید این قدرت را داشته باشد تا بتواند نیروهای سیاسی و اجرایی در کشور را بسیج کند و در خدمت حل مشکلات آموزش و پرورش به کار بگیرد. چنین فردی می تواند در اداره این وزارتخانه ای که بسیار مهم است.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet