هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه با اشاره به درخواست مذاکره سریع با ایران:

غرب درصدد سیاسی کردن مذاکرات هسته‌ای ایران است

سرویس بین الملل
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درخواست فوریت از سوی اتحادیه اروپا برای مذاکره را نشان از تلاش بر حاکم کردن فضای سیاسی بر پرونده هسته‌ای ایران دانست.
یکشنبه 22 شهریور 1388 ساعت 09:51

"حشمت‌ا.. فلاحت پیشه" درخواست فوریت برای مذاکره از سوی 1+5 به تهران را نشان از تلاش این مجموعه بر حاکم کردن فضای سیاسی و تبلیغاتی بر پرونده هسته‌ای ایران دانست.

نماینده اسلام آباد غرب که در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: کشورهای غربی عضو گروه 1+5 در تلاش هستند تا فضای غیرعادی را بر روابط ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی حاکم کنند.

وی افزود: این در حالی است که تهران همواره تلاش کرده تا مذاکرات در قالب‌های فنی و حقوقی دنبال شود.

فلاحت پیشه همچنین هدف از تسریع سولانا و 1+5 در ملاقات با تهران را تداوم همان رویه قبلی مبنی بر بکارگیری اصلاحات تند و دادن اولتیماتوم  به ایران دانست و افزود: بر همین اساس تلاش می‌شود تا گفتگو در خصوص بسته پیشنهادی که باید در یک فضای طبیعی و نرمال دنبال شود را به سمت فوریت و اضطرار پیش ببرند.

عضو کمیسیون سیاست خارجی در ارتباط با اتخاذ راهکار مناسب برای چنین درخواستی گفت: جمهوری اسلامی در این شرایط همه راهکارها را در قالب شرایط مدنظر 1+5 ارزیابی کند و از انجام مذاکره از نوع ضعف پرهیز کند و در شرایطی که این مجموعه از عزم لازم با ایران برخوردار نیست از انجام مذاکره مطابق میل طرف مقابل بپرهیزد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار