هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در پاسخ به خانه ملت مطرح شد:

توضیحات بطحایی درباره علت تاخیر در اجرای قانون رایگان شدن هزینه آب و برق و گاز مدارس

سرویس فرهنگی
وزیر آموزش و پرورش به این سوال که چرا هزینه آب و برق و گاز مدارس دولتی علیرغم قانون مصوب مجلس رایگان نمی‌شود، پاسخ داد.
جمعه 20 مهر 1397 ساعت 08:15
توضیحات بطحایی درباره علت تاخیر در اجرای قانون رایگان شدن هزینه آب و برق و گاز مدارس وزیر آموزش و پرورش به این سوال که چرا هزینه آب و برق و گاز مدارس دولتی علیرغم قانون مصوب مجلس رایگان نمی‌شود، پاسخ داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711101211066083.jpg توضیحات,بطحایی,درباره,علت,تاخیر,در,اجرای,قانون,رایگان,شدن,هزینه,آب,و,برق,و,گاز,مدارس Icana

سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص علت تاخیر در اجرای قانون رایگان شدن هزینه آب و برق و گاز مدارس دولتی در سال 97 علیرغم گذشت 7 ماه از سال، گفت: دستورالعمل نحوه اجرای این قانون به تازگی به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شده است.

عملیاتی شدن قانون رایگان شدن آب و برق و گاز مدارس تا یکی دو ماه دیگر

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه این دستورالعمل در اوایل سال تحصیلی ابلاغ شد، افزود: در حال حاضر وزارت آموزش و پرورش باید با استانداری‌ها هماهنگی‌های لازم را انجام دهد و امیدواریم این موضوع طی یکی دو ماه آینده عملیاتی شود.

وی تاکید کرد: هر زمان که این قانون اجرایی شود، تمامی ماه‌های گذشته را نیز شامل خواهد شد و مصرف آب و برق و گاز مدارس در این مدت رایگان می‌شود.

لیست مدارس به استانداری‌ها اعلام می‌شود

این عضو هیئت دولت ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش باید مدارس را شناسایی و لیست آن را به استانداری‌ها بدهد.

وزیر آموزش و پرورش درباره نحوه همکاری دیگر وزارتخانه‌های ذی‌ربط در اجرایی شدن قانون مذکور گفت: بعد از ابلاغ دستورالعمل، وزارت آموزش و پرورش باید اقدامات لازم برای را انجام دهد و وزارتخانه‌های دیگر نقشی در این میان ندارند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000