ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نعمتی مطرح کرد؛

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس میرزاده را مامور بررسی حادثه اتوبوس دانش آموزان تبریزی کرد

سرویس اجتماعی
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: کمیسیون آموزش" تحقیقات و فناوری مجلس میرزاده نماینده مردم گرمی را مامور بررسی حادثه اتوبوس دانش آموزان تبریزی کرد.
پنج‌شنبه 19 مهر 1397 ساعت 11:22
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس میرزاده را مامور بررسی حادثه اتوبوس دانش آموزان تبریزی کرد سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: کمیسیون آموزش" تحقیقات و فناوری مجلس میرزاده نماینده مردم گرمی را مامور بررسی حادثه اتوبوس دانش آموزان تبریزی کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801107948386555.jpg کمیسیون,آموزش,و,تحقیقات,مجلس,میرزاده,را,مامور,بررسی,حادثه,اتوبوس,دانش,آموزان,تبریزی,کرد Icana

بهروز نعمتی در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره سانحه رانندگی اتوبوس دانش آموزان در تبریز و فوت تعدادی از آنها گفت: کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس میرحمایت میرزاده نماینده مردم گرمی را مامور بررسی حواشی و جوانب این حادثه از نزدیک کرد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: همچنین کمیته ای برای بررسی بیشتر جوانب و علل حادثه اتوبوس دانش آموزان در کمیسیون آموزش و تحقیقات با محوریت میرزاده تشکیل شده تا با برگزاری جلساتی با مسئولان و دستگاه های مربوطه گزارش نهایی را در این مورد تهیه کند.

وی ادامه داد: اکثر حوادث و سوانح رانندگی که تاکنون موجب فوت بسیاری از فرزندان ما شده بیشتر به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان بوده است لذا مسئولان و متولیان کاروان های راهیان نور باید بیشتر به مسایلی مانند کارت، دفترچه و میزان استراحت رانندگان اتوبوس ها توجه کنند.

نعمتی بیان کرد: این کاروانها بیشتر با هدف بحث فرهنگی دانش آموزان فعالیت می کنند و نباید اجازه دهند با وقوع چنین حوادثی این فعالیت به یک موضوع ضد فرهنگی تبدیل شود.

نعمتی تاکید کرد: البته لغزندگی جاده در وقوع حادثه رانندگی اتوبوس دانش آموزان تبریزی هم تاثیرگذار بوده است اما اکنون منتظر گزارش میدانی نماینده مردم گرمی از این حادثه هستیم.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اظهار کرد: مسئولان و همکاران در نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی هم باید بیشتر به مباحث رانندگان و امنیت توجه داشته باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط