ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفرزاده:

سهم سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از عوارض خروج از کشور در بودجه 98 اصلاح می‌شود

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عوارض از هر بخشی دریافت شود باید برای همان صنعت نیز مصرف شود، گفت: سهم سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از عوارض خروج از کشور در بودجه 98 اصلاح می شود.
جمعه 20 مهر 1397 ساعت 13:08
سهم سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از عوارض خروج از کشور در بودجه 98 اصلاح می‌شود عضو فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عوارض از هر بخشی دریافت شود باید برای همان صنعت نیز مصرف شود، گفت: سهم سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از عوارض خروج از کشور در بودجه 98 اصلاح می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201711109099816718.jpg سهم,سازمان,میراث,فرهنگی,و,گردشگری,از,عوارض,خروج,از,کشور,در,بودجه,98,اصلاح,می‌شود Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به اینکه ارزش پول ملی ایران و ترکیه کاهش پیدا کرد اما رونق گردشگری در ایران کم و در ترکیه زیاد شد علت چه بود، گفت: علاوه بر مباحث ارزی و کاهش هزینه سفر فاکتورهای دیگری در رونق گردشگری مانند آزادی‌های اجتماعی و... اثرگذار است که برای کشور ما به عنوان بازدارنده عمل می ‌کند زیرا برای آنها برنامه ریزی نشده یا محدودیت‌هایی وجود دارد.

نماینده مردم رشت درمجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه ورود گردشگر از کشورهای عربی به ایران در سال‌های اخیر افزایش پیدا کرد اما شبهاتی که ایجاد شد آسیب جدی در این زمینه به صنعت گردشگری وارد کرد، افزود: رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بهتر است به جای توجه به کرسی‌های وزارتخانه‌ها انرژی بیشتری برای سازمان متبوعش صرف کند.

فعالان صنعت گردشگری از حمایت دولت ناامید شده‌اند و چشم امیدشان مجلس است

وی بیان کرد: اگرچه فعالان صنعت گردشگری از حمایت دولت ناامید شده‌اند و مطرح می کنند که چشم امید ما به مجلس است اما براساس قانون اساسی، مجلس مرجع صدور مجوز اقدام برای قوه مجریه است و فی نفسه نمی‌تواند اقدامی انجام دهد به ویژه اگر بارمالی داشته باشد و مغایر با اصل 75 شود.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه دولت حتی برای خرید یک ون برای جابه جایی توریست به فعالان صنعت گردشگری تسهیلاتی نمی دهد، اظهار کرد: اگر رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری انرژی خود را صرف سازمان متبوعش کند مسلما کشور می تواند موفقیت هایی بیشتری در حوزه گردشگری به دست می آورد.

سهم سازمان میراث فرهنگی از عوارض خروج از کشور در بوجه 98 اصلاح می شود

جعفرزاده با انتقاد از اینکه 17 هزارتومان از 220 تومان از عوارض خروج از کشور در اختیار سازمان میراث فرهنگی قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: در بودجه سال 98 این مبلغ اصلاح می شود؛ عوارض خروج از کشور بایستی صرف رونق گردشگری شود ما به دنبال درآمدزایی برای دولت نیستیم.

عوارض از هر بخشی دریافت شود باید برای همان صنعت نیز مصرف شود

عضو فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عوارض از هر بخشی دریافت شود باید برای همان صنعت نیز مصرف شود به طور مثال عوارض راه‌ها باید برای ترمیم و ساخت بزرگراه‌ها، جرایم راهنمایی و رانندگی باید به سمت اصلاح قوانین و آموزش ها مربوط به این حوزه و.... مصرف شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار