شهادت امام حسن عسکری
1397/07/21 12:53:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پزشکیان:

عملکرد دولت روحانی به پای اصلاح طلبان نوشته نمی شود

نایب رییس مجلس تاکید دارد که عملکرد روحانی به پای جریان اصلاحات نوشته نمی شود.
عملکرد دولت روحانی به پای اصلاح طلبان نوشته نمی شود نایب رییس مجلس تاکید دارد که عملکرد روحانی به پای جریان اصلاحات نوشته نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201810109501356084.jpg عملکرد,دولت,روحانی,به,پای,اصلاح,طلبان,نوشته,نمی,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، از ابتدای دولت نخست روحانی همواره این موضوع از جانب اصولگرایان و بعضا حتی چهره های اصلاح طلب مطرح بود که عملکرد دولت روحانی به پای اصلاح طلبان نوشته می شود چرا که رهبر اصلاحات و مرحوم هاشمی رفسنجانی در هر دو دوره انتخابات حمایت جدی از کاندیداتوری حسن روحانی داشتند و شیخ دیپلمات کاندید اصلی – البته نه صدردصد ایده آل- جریان اصلاحات بود.

بیشتر بخوانید:

در دیدار اخیر روحانی با طیفی از اصلاح طلبان چه گذشت؟

این موضوع در هر برهه حساس سیاسی و اقتصادی نیز بیش از پیش مورد توجه قرار می گرفت و نوعی هشدار به دولت و جریان اصلاحات مبنی بر این که ” دقت کنید که بند نافتان به هم گره خورده است” تلقی می شد. مسعود پزشکیان ، وزیر دولت اصلاحات و نایب رییس مجلس شورای اسلامی اما این ادعا را قبول ندارد در گفت و گو با جمهوریت  تاکید می کند که بیان این که عملکرد دولت روحانی به پای اصلاحات و اصلاح طلبان نوشته می شود حرف صحیحی نیست

وی در این خصوص می گوید : عملکرد دولت روحانی نه زاییده جریان اصلاحات است و نه زاییده هیچ جریان دیگری ، آنچه به عنوان عملکرد دولت روحانی از آن یاد می کنیم در گام نخست حاصل سیاست گذاری و تصمیم های خود دولت است اما مهمتر از آن عملکرد دولت روحانی زاییده تمام فعالیت هایی است که در دولت و مجلس و شورای نگهبان و …. انجام می شود.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فراتر از این موضوع باید دقت کنیم که وضعیتی که امروز در کشور دچار آن هستیم تنها ناشی از عملکرد دولت روحانی نیست ، بلکه ماحصل تصمیماتی است که مجلس و قوه قضاییه و نهادهای دیگر و البته میراث دولت های قبل اتخاذ کرده اند.

پزشکیان تاکید کرد: ریشه مشکل در نوشتن عملکرد دولت روحانی به پای جریان چپ و اصلاح طلبان نیست، با این حرف ها نباید چشم بر واقعیت ببندیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet