هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفرزاده ایمن آبادی:

تعلل دولت در ایجاد سامانه حقوق ها شبهه انگیز است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: باید مشخص شود نماینده مجلس، هر مدیری و مسئولی چه میزان دریافت می کند نمی دانم چرا پنهان کاری می شود.
دوشنبه 23 مهر 1397 ساعت 14:38
تعلل دولت در ایجاد سامانه حقوق ها شبهه انگیز است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: باید مشخص شود نماینده مجلس، هر مدیری و مسئولی چه میزان دریافت می کند نمی دانم چرا پنهان کاری می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/79106.jpg تعلل,دولت,در,ایجاد,سامانه,حقوق,ها,شبهه,انگیز,است Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره حکم قانون برنامه برای ایجاد سامانه حقوق ها اظهار داشت:علت تعلل دولت در ایجاد این سامانه را نمی دانیم، تعلل دولت در این امر برای مردم شبهه انگیز است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: در بحث شفافیت حقوق ها که به عنوان حقوق های نجومی مطرح شد این گونه به جامعه القا شد که همه می گیرند و می برند و مردم بی اطلاع هستند، دلیل تعلل دولت را نمی دانم، مجلس باید دراین زمینه اقدام جدی کند.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: اقدام جدی مجلس می تواند این باشد که ضرب الاجلی تعیین کند، پشت سر این ضرب الاجل تضمینی بگذارد و ضمانت اجرایی در نظر بگیرد که اگر دولت اجرا نکرد جرم محسوب شود، باید مشخص شود حقوقی که مسئولان می گیرند درست است یا غلط، اگر غلط است باید اصلاح شود، اگر درست است به مردم هم اعلام شود.

در خواست از رئیس مجلس برای ورود به شفافیت حقوق ها

وی با تاکید براینکه مجلس برای ایجاد سامانه حقوق ها ضمانت اجرایی بگذارد، گفت: بعد از تعطیلات طی نامه ای از دکتر لاریجانی رئیس مجلس می خواهیم شخصا در این زمینه ورود کند، در شفاف سازی ها این روزها مطرح است نمی توان تنها در آرای و مسائل امنیتی شفاف سازی کنیم، حقوق چه چیزی دارد که نمی توان آن را شفاف سازی کرد، حقوق از حق می آید یا حق است یا حق نیست واگر نیست باید با آن برخورد شود.

جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در این باره که اذهان عمومی شفاف سازی حقوق مجلسی ها را هم مطالبه می کنند، اظهار داشت: باید مشخص شود نماینده مجلس، هر مدیری و مسئولی چه میزان دریافت می کند نمی دانم چرا پنهان کاری می شود، سوالات متعدد در جامعه مطرح است طی نامه از لاریجانی می خواهیم که دولت را مکلف کند.

نمایندگان مجلس نباید مستثنی شوند

این نماینده مجلس افزود: هیات رئیسه مجلس در خصوص شفاف سازی حقوق نمایندگان اعلام کرده بود که در دست اقدام است، واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاده است،امیرآبادی این موضوع را اعلام کرده بود، بنابراین باید در سایت اعلام شود و همه مردم از آن مطلع شوند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه شفافیت حقوق باید شامل حال نمایندگان نیز بشود، تاکید کرد: هیچ کس نباید در شفافیت مستثنی شود، هر کسی استثنا شد بدانید مسئله دار است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000