هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سخنگوی کارگروه طرح تحول خبر داد:

لوایح گمرک و مالیات طرح تحول اقتصادی، آماده ارائه به مجلس

سرویس اقتصادی
**سخنگوی کارگروه طرح تحول اقتصادی دولت خبر داد: لوایح محورهای گمرک و مالیات طرح تحول اقتصادی، آماده ارائه به مجلس شورای اسلامی است.
دوشنبه 23 شهریور 1388 ساعت 09:06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، "محمدرضا فرزین" با بیان اینکه 3 سناریو برای حذف 3 صفر از پول ملی در کارگروه طرح تحول مطرح شد، اضافه کرد: قرار شد این مساله به بانک مرکزی ارجاع شود تا پس از انجام کار کارشناسی لازم، بانک مرکزی طرح نهایی را به کارگروه ارائه کند که تا کنون این طرح به کارگروه ارائه نشده است.

وی افزود: بانک مرکزی به احتمال زیاد کار مطالعاتی خود را به پایان برده است، اما در این مورد چیزی به کارگروه ارائه نشده و کارگروه نیز در این مورد مصوبه‌ای نداشته است.

سخنگوی طرح تحول با اشاره به مطرح بودن چند سناریو درباره حذف صفر از پول ملی اظهار داشت: یک سناریو بر حذف 3 صفر و سناریوی دیگر بر حذف 4 صفر استوار بود و طرح دیگری نیز با موضوع قرار گرفتن ارزش طلا بر حسب ریال مطرح شد،علاوه بر آن درباره زمان اجرا نیز نظرات متفاوتی وجود داشت که تصمیم‌گیری در این موارد باید در کارگروه طرح تحول اتخاذ شود.

وی در ادامه گفت: در حال پیگیری کار مطالعاتی بسته‌های حمایتی در کارگروه طرح تحول هستیم و با توجه به نهایی شدن کابینه به احتمال زیاد جلسات کارگروه از این هفته برگزار می‌شود.

فرزین اضافه کرد: با توجه به آماده شدن محورهای گمرک و مالیات طرح تحول، آماده ارائه این محورها به مجلس هستیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000