شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
انتقاد از انتصابات استانداری اصفهان:

پای ژن خوب به استان اصفهان باز شده

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:اقدامی که در استانداری اصفهان در ارتباط با بکارگیری برخی از اشخاص به عنوان فرماندار و بخشدار صورت گرفته بیانگر این است بدون توجه به مقررات در استخدام های صورت گرفته اصطلاحا ژن های خوب مدیر شده اند.
سه‌شنبه 24 مهر 1397 ساعت 12:19
پای ژن خوب به استان اصفهان باز شده عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:اقدامی که در استانداری اصفهان در ارتباط با بکارگیری برخی از اشخاص به عنوان فرماندار و بخشدار صورت گرفته بیانگر این است بدون توجه به مقررات در استخدام های صورت گرفته اصطلاحا ژن های خوب مدیر شده اند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607108385830875.jpg پای,ژن,خوب,به,استان,اصفهان,باز,شده Icana

سمیه محمودی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره استفاده از ظرفیت های جوانان در بخش های مدیریتی گفت:بدیهی است مجلس شورای اسلامی از حضور جوانان در عرصه های مدیریتی حمایت می کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:جوانگرایی اگر براساس قانون و مقررات باشد قابل قبول است همانطور که باید قانون منع بکارگیری بازنشستگان بطور دقیق اجرا شود باید قانون در امور دیگر رعایت شود.

بکارگیری فرماندار و بخشدارانی در استان اصفهان که از شرایط اداری و سیاسی بی اطلاع هستند

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:در استان اصفهان، استانداری این استان در برخی از پست های مدیریتی مانند بخشداری و فرمانداری از اشخاصی استفاده کرده است که از تجربه مدیریتی برخوردار نبوده و از شرایط اداری و سیاسی اطلاع چندانی ندارند.

محمودی در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد:باید استانداری استان اصفهان از بخشنامه ها و مقررات وزارت کشور پیروی کند و اینگونه نباشد از اجرای قانون استخدامی تخلف کند.

وی تصریح کرد:اقدامی که در استانداری اصفهان در ارتباط با استخدام و بکارگیری برخی از اشخاص به عنوان فرماندار و بخشدار صورت گرفته بیانگر این است بدون توجه به مقررات در استخدام های صورت گرفته اصطلاحا ژن های خوب مدیر شده اند..  

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:استانداری اصفهان از جوانانی در سمت بخشداری و فرمانداری استفاده کرده که علاوه بر نداشتن تجربه برای پست مدیریت غیربومی هستند بنابراین نباید به اسم جوانگرایی اقدامات غیرقانونی انجام داد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000