هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پشت پرده خودروهای ناقص:

قطعه سازان دست خودروسازان را در پوست گردو گذاشتند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت : بر اساس حسابرسی سال 96 یکی از قطعه‌سازان 400میلیارد به خودروسازان بدهکار است.این بدهی مربوط به تامین قطعات خودرو هایی بود که امروز بصورت ناقص در پارکینگ ها خاک میخورند.
چهارشنبه 25 مهر 1397 ساعت 13:11
قطعه سازان دست خودروسازان را در پوست گردو گذاشتند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت : بر اساس حسابرسی سال 96 یکی از قطعه‌سازان 400میلیارد به خودروسازان بدهکار است.این بدهی مربوط به تامین قطعات خودرو هایی بود که امروز بصورت ناقص در پارکینگ ها خاک میخورند. http://cdn.icana.ir/d/019/201810108934280375.jpg قطعه,سازان,دست,خودروسازان,را,در,پوست,گردو,گذاشتند Icana

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص کاهش 46 درصدی تولید خودرو در کشور در مقایسه با ماه گذشته، اظهار داشت:دود تحریم‌های آمریکا بیشتر از آتش آن چشم ما را شوزانده است، تحریم‌ها 10 درصد در شرایط اقتصادی اثرگذاری دارد اما خود تحریمی‌ها، بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های زائد 90درصد اثر گذاری دارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاهش تولید خودرو به ماندن  قطعات در گمرک و عدم مدیریت بر می‌گردد، گفت: تامین قطعات از یک نفر منجر به انحصاری شدن بازار تامین قطعات منجر می‌شود و آن فرد تا زمانیکه قیمت‌ها افزایش پیدا نکند محصولات وارداتی خود را به بازار عرضه نمی‌کند.

 

قطعه سازان

 

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه چندین سال است که قطعه سازان از خودروسازان طلبکاران هستند اما قطعه‌سازان انگشت شماری وجود داردند که خودروسازان از آنها طلبکار هستند، ادامه داد: بر اساس حسابرسی سال 96 یکی از قطعه‌سازان 400میلیارد به خودروسازان بدهکار است.

بیشتر بخوانید:

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه تمامی کاهش تولید خودرو به واسطه تحریم‌ها نیست و خود ما در بخش زیادی از آن مقصر هستیم، خاطرنشان کرد: ایران‌خودرو و سایپا بنگاه اقتصادی هستند نه بنگاه سیاسی، 40 هزار قطعه سنسور خودرو در گمرک متوقف شده بود و خودروهای تولیدی به دلیل کمبود این قطعه به مردم تحویل داده نمی‌شد./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000