ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نصیرپور در واکنش به انتصاب معاون اول رییس جمهور:

رحیمی قبلا رفتارهای حساسیت‌برانگیزی داشته است

سرویس سیاسی
**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: "محمدرضا رحیمی" در مسئولیت‌های سابق در برخی مواقع رفتارهایی حساسیت‌برانگیز داشته است.
دوشنبه 23 شهریور 1388 ساعت 11:17

"مجید نصیرپور" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: انتخاب معاونین به طور طبیعی و ذاتی از اختیارات هر مسئولی می‌تواند باشد به خصوص در بحث رییس جمهور که بعد از رهبری بالاترین مقام اجرایی است.

وی افزود: انتخاب این معاونین از الزامات و لوازم کار رییس جمهور است در این بین انتخاب معاون اولی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

نصیرپور خاطر نشان کرد: اهمیت معاون اولی رییس به دلیل این که در غیبت رییس جمهور سرپرستی و ریاست جلسه‌ را به عهده می‌گیرد و بسیاری از موافقت‌نامه‌ها باید به امضای او برسد، در نتیجه انتخاب و تعیین او بسیار مهم محسوب می‌شود.

نماینده مردم سراب در مجلس با اشاره به ارائه طرحی مبنی بر انتخاب معاون اولی توسط نمایندگان مجلس گفت: ارائه طرح‌های این چنینی به واقع پاسخ به مصادیق انتخاب رییس جمهور است.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی اظهار داشت: در حال حاضر برخی از نمایندگان مجلس نسبت به برخی تصمیمات رییس جمهور واکنش‌های متعددی نشان می‌دهند که آغازگر آن هم انتخاب مشایی به معاون اولی رییس جمهور بوده به عبارتی به جای این که نگاه به موضوع باشد، نگاه به مصادیق است.

این نماینده مجلس یادآور شد: آقای رحیمی در مسئولیت‌های سابق در برخی مواقع رفتارهایی داشته که به طور طبیعی واکنش‌های را برانگیخته، در عین حال در ارتباط با برخی مسائل شخصی مطرح شده رحیمی، هنوز پاسخ شفافی داده نشده است.

وی خاطر نشان کرد: فضایی که ابهام آلود باشد، به طور طبیعی واکنش‌هایی هم در پی خواهد داشت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رفتارهای این چنینی که حساسیت برانگیز است و جامعه را با التهاب مواجه کند در شرایط فعلی مناسب نیست، چرا که ما این روزها بیش از هر چیز به آرامش در کشور نیاز داریم.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس یادآور شد: باتوجه به نامگذاری سال اصلاح الگوی مصرف توسط رهبر انقلاب بهینه کردن مدیریت باید به عنوان یک اصل مد نظر قرارگیرد.

وی تصریح کرد: لازم است دولت و مجلس شورای اسلامی با اتخاذ تدابیری سعی کنند هزینه مدیریت در کشور را کاهش دهند.

این نماینده مجلس پیش بینی کرد پس از بازگشایی مجلس شورای اسلامی شاهد واکنش‌ نسبت به این تصمیم باشیم.

عضو کمیسیون اجتماعی اظهار امیدواری کرد: انتخاب معاونان و مسئولان اجرایی شایسته موجب شود تا کشور مسیر توسعه و رشد را سریع‌تر بپیماید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000