ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کرمی‌راد:

پروژه ایران هراسی ناشی از اقتصاد مریض آمریکاست

سرویس بین الملل
**عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارات اخیر وزیر دفاع آمریکا را نشأت گرفته از اقتصاد مریض این کشور دانست و گفت: آمریکا، در این گونه تحریکات به دنبال فروش تسلیحات خاک خورده در انبارهای خود است.
دوشنبه 23 شهریور 1388 ساعت 12:38

"محمد کرمی‌ راد" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به اظهارات اخیر وزیر دفاع آمریکا مبنی بر این که کشورهای عربی باید قابلیت‌های دفاعی خود را برای مقابله با ایران تقویت کنند، تاکید کرد: دولتمردان آمریکا دیگر باید فهمیده باشند که سیاست هویچ و چماق، سیاست کهنه و مندرسی شده که در مورد جمهوری اسلامی ایران کاربردی ندارد.

وی به سیاست‌های دوگانه آمریکا در قبال ایران اشاره کرد و گفت: این کشور از یک طرف دم از تغییر می‌زند و خواستار مذاکره مستقیم می‌شود اما از سوی دیگر جمهوری اسلامی ایران را در بحث هسته‌ای و حقوق بشر که خود سخت آلوده به نقض قوانین حقوق بشر است، تهدید می‌کند.

نماینده کرمانشاه با بیان این که سخنان وزیر دفاع آمریکا نشأت گرفته از اقتصاد مریض این کشور است اظهار داشت: در حال حاضر تبلیغاتی که وزارت دفاع آمریکا ساخته است در انبارهایشان خاک می‌خورد، لذا آنها با این گونه تحریکات به دنبال بازاریابی برای تولیدات خود و پرکردن خزانه خالی شان از محل فروش این تسلیحات هستند.

کرمی راد ادامه داد: خوشبختانه کشورهای همسایه ایران به خوبی می‌دانند، زندگی مسالمت‌آمیز و تعامل و همکاری با کشورهای منطقه یکی از راهبردهای اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هشدار به سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا را به دلیل اظهارات وزیر دفاع آمریکا خواستار شد و گفت: همچنین دستگاه سیاست خارجی ما وظیفه‌ دارد رایزنی‌های خود را با کشورهای منطقه افزایش دهد و در جهت اعتماد سازی، بیش از پیش حرکت کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000