هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی مطرح کرد:

جنگ روانی برخی جریان‌ها علیه قوه قضائیه در برخورد با دانه درشت‌ها/برخی دستاوردهای قضایی کمتر دیده می‌شود

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه هم اکنون شاهد جنگ روانی برخی جریان ها علیه قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی هستیم، گفت: افزایش سطح مطالبه گری مردم سبب شده دستاوردها قضایی کمتر دیده شود.
یکشنبه 29 مهر 1397 ساعت 12:02
جنگ روانی برخی جریان‌ها علیه قوه قضائیه در برخورد با دانه درشت‌ها/برخی دستاوردهای قضایی کمتر دیده می‌شود عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه هم اکنون شاهد جنگ روانی برخی جریان ها علیه قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی هستیم، گفت: افزایش سطح مطالبه گری مردم سبب شده دستاوردها قضایی کمتر دیده شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106695746729.jpg جنگ,روانی,برخی,جریان‌ها,علیه,قوه,قضائیه,در,برخورد,با,دانه,درشت‌ها/برخی,دستاوردهای,قضایی,کمتر,دیده,می‌شود Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با اهمیت روند رسیدگی مستمر به پرونده مفاسد اقتصادی از سوی قوه قضائیه، گفت: برای ارزیابی دستگاه قضایی نیاز به درنظر گرفتن معیار مشخصی مانند تعداد پرونده ها، افرادی که بازخواست و دستگیر می شوند یا آراء صادر شده است و در این بین باید تاثیر موارد مذکور بر پیشگیری از تخلفات و جرم را نیز ارزیابی کرد.

جنگ روانی برخی جریان ها علیه قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی

نماینده مردم ایلام،ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه جریانی شکل گرفته که همه افراد را مجرم و مسئله دار معرفی می کند، اظهار کرد: دستگاه قضایی نیز در جنگ روانی که رخ داده است، ه چند نفر را دستگیر کند باز هم گفته می شود چرا سراغ دانه درشت ها نرفته اند.

وی با بیان اینکه جریان مذکور به طور مرتب مطالبات از دستگاه قضایی را بالا می برد و ممکن است همین امر سبب بروز نارضایی در جامعه شود، ادامه داد: این مهم در رابطه با عملکرد دولتمردان نیز وجود دارد از این رو جریان مشکوک مذکور باید مورد بررسی قرار گیرد و با افراد آن برخورد شود.

افزایش سطح مطالبه گری مردم سبب شده دستاوردها قضایی کمتر دیده شود

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی دستاوردهای زیادی داشته است اما برخی شرایط را طوری رقم می زنند که اگر یکصد نفر هم محاکمه شوند، مجددا مطالبه محکامه افراد جدید می شود، تصریح کرد: در واقع این سوال وجود دارد که چند نفر باید دستگیر شوند تا جامعه راضی شود؟. به عنوان مثال در زمان برخورد با موسسات مالی ورشکسته چنین اتفاقی رخ داد.

میرزایی بااشاره به اینکه مبارزه با مفاسد اقتصادی امری مستمر است اما در این بین هر فردی که داعیه دار مبارزه با مفاسد است باید مستندات ارائه دهد نه کلی گویی کند، افزود: به عنوان مثال نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اساس وظیفه نظارتی خودشان می توانند مدارکتخلفات را به دستگاه قضایی ارائه کنند تا از این طریق به جرائم رسیدگی شود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ارزیابی اقدامات انجام شده در خصوص مبارزه با مفسدان اقتصادی بازار ارز سخت است./

  • بیشتر بخوانید؛

مجلس علمدار مبارزه با مفاسد اقتصادی، اداری و حقوق های نجومی/ عده‌ای بدون مطالعه و هجمه‌های سنگینی را علیه مجلس انجام می‌دهند

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000