هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته:

دیدگاه جناحی در انتخاب وزراء پیشنهادی مدنظر نباشد

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس اعتقاد دارد دیدگاه سیاسی و جناحی در معرفی وزراء پیشنهادی مدنظر دولتمردان نباشد.
یکشنبه 29 مهر 1397 ساعت 13:04
دیدگاه جناحی در انتخاب وزراء پیشنهادی مدنظر نباشد عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس اعتقاد دارد دیدگاه سیاسی و جناحی در معرفی وزراء پیشنهادی مدنظر دولتمردان نباشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201712108156023983.jpg دیدگاه,جناحی,در,,انتخاب,وزراء,پیشنهادی,مدنظر,نباشد Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به نقش جریان های سیاسی در معرفی یا انتخاب گزینه های پیشنهادی وزارتخانه ها، گفت: متاسفانه به دلیل اینکه احزاب در کشورمان به طور صحیح شکل نگرفت است، امروزه کادرسازی درستی از نیروهای نخبه و کارآمد نیز ایجاد نشده است.

جریان های سیاسی باید بدنبال کادرسازی برای تربیت نیروهای کارآمد باشند

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در این زمینه، اظهار کرد: در واقع باید اذعان کرد که وقتی احزاب و جریان های سیاسی دست از رقابت های سیاسی بردارند و به سمت رقابت در ارائه برنامه حرکت کنند، می توان شاهد شکل گیری مجموعه هایی با افراد قوی بود تا از این طریق بتوان مدیران آینده کشور را انتخاب کرد.

وی اعتقاد دارد امروزه مدیران جوان و نخبه در کشور وجود دارند اما متاسفانه در حوزه های مدیریتی بکار گرفته نشده اند در حالی که اگر احزاب قدرتمند بودند می توانستند افراد را شناسایی و معرفی کنند تا دچار کمبود در حوزه مدیریتی در سطوح بالا مانند معرفی یک وزیر نباشیم.

دیدگاه سیاسی و جناحی در معرفی وزراء پیشنهادی مدنظر نباشد

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه دولتمردان باید دقت کنند در معرفی وزراء پیشنهادی دیدگاه سیاسی و جناحی مدنظر نباشد، تصریح کرد: به عبارتی رییس جمهوری باید مدیران جوان، تحول گرا و اثرگذار به قوه مقننه معرفی کند تا در شرایط جنگ اقتصادی بتوانند شبانه روز مانند یک سرباز از حریم این سرزمین دفاع کنند.

دولت گزینه های پرکار و پرتلاش به مجلس معرفی کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولتمردان می توانند گزینه های پیشنهادی را از جریان های فکری نزدیک به خودشان انتخاب کنند اما امکان استفاده از ظرفیت های دیگر را نباید نادیده گرفت، خاطرنشان کرد: همچنین باید تاکید کرد که امروزه جامعه چشم انتظار دیدن وزیری پرکار است نه مانند برخی افراد حتی حس فعالیت هم نداشته باشند./

  • بیشتر بخوانید؛

کشور نیازمند وزیر اجرایی است تا فرد سیاسی و آکادمیک/دولت در معرفی وزراء پیشنهادی ملاحظات قوه مقننه را درنظر بگیرد

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000