هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت نژاد:

پرندگان مهاجر ناقل ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان هستند

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: افرادی که اعلام می‌کنند پرندگان مهاجر عامل شیوع ویروس آنفلوآنزای پرندگان نیستند کارشناس واقعی نیستند.
دوشنبه 30 مهر 1397 ساعت 18:08
پرندگان مهاجر ناقل ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان هستند عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: افرادی که اعلام می‌کنند پرندگان مهاجر عامل شیوع ویروس آنفلوآنزای پرندگان نیستند کارشناس واقعی نیستند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100125643544.jpg پرندگان,مهاجر,ناقل,ویروس,آنفلوانزای,فوق,حاد,پرندگان,هستند Icana

شمس الله شریعت نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید براینکه پرندگان مهاجر در تمامی دنیا ناقل ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان هستند، گفت: این بیماری مشترک میان انسان و دام است و از طریق پرندگان و طیور منتقل می شود.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: هر چند تاکنون موردی از ابتلای انسان به این بیماری گزارش نشده است اما بی شک باید اقدامات پیشگیرانه در دستور کار قرار گرفته و هوشیار باشیم.

پرندگان مهاجر خود مقاوم هستند اما بیماری را به راحتی منتقل می کنند

با یادآوری اینکه پرندگان مهاجر عامل اصلی شیوع ویروس آنفلوانزای فوق حاد است، افزود: این موضوع امری بسیار بدیهی است و مانند دو دو تا چهارتا است در واقع پرندگان مهاجر خود مقاوم هستند اما بیماری را به راحتی منتقل می کنند.

افرادی که اعلام می‌کنند پرندگان مهاجر عامل شیوع ویروس آنفلوآنزای پرندگان نیستند کارشناس واقعی نیستند

وی ادامه داد: بی شک افرادی که اعلام می‌کنند پرندگان مهاجر عامل شیوع ویروس آنفلوآنزای پرندگان نیستند از اطلاعات و تخصص کافی برخوردار نبوده و کارشناس واقعی نیستند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برای مقابله با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان باید تدابیر پیشگیرانه در دستور کار سازمان دامپزشکی قرار گیرد، گفت: دستگاه‌های ذیربط باید تدابیر مناسبی را برای پیشگیری از شیوع این بیماری داشته باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000