ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سروری:

انتصاب رحیمی به تعامل مجلس و دولت لطمه می‌زند

سرویس سیاسی
**"پرویز سروری" گفت: انتصاب "محمدرضا رحیمی" در هر پستی التهاب آفرین و برای کشور هزینه‌زا است و به فضای تعامل مجلس و دولت لطمه می‌زند.
دوشنبه 23 شهریور 1388 ساعت 10:58

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به انتصاب رحیمی به عنوان معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: بعد از شنیدن این خبر، بسیاری از نمایندگان دچار شگفتی شدند چون توقع نداشتند بعد از مشکلاتی که در دولت بوجود آمد و بعد از حسن نیتی که مجلس در رای اعتماد به وزرا نشان داد، باز موضوعی تنش آفرین مطرح شود.

وی افزود: با توجه به اینکه بارها به آقای رئیس جمهور اعلام شده بود که معرفی آقای رحیمی در هر سمتی می‌تواند التهاب آفرین باشد و به فضای تعامل مجلس و دولت لطمه بزند، انتظار نداشتیم بعد از معرفی آقای مشایی که موجب سرخوردگی طرفداران آقای احمدی نژاد شد باز ایشان با این انتصاب جدید به این التهابات دامن بزنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه این انتصاب قطعا برای دولت و کشور هزینه خواهد داشت، گفت: در شرایط حساس کنونی، ضرورت دارد که دولت از این قبیل اقدامات هزینه آور برای کشور پرهیز کند.

سروری خاطرنشان کرد: از آقای رئیس جمهور انتظار داریم که شرایط کنونی را بیشتر درک کنند و از آقای رحیمی از پست‌هایی که کمتر حساسیت ایجاد می‌کند استفاده کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000