شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مختار در تشریح نشست کمیسیون اجتماعی مجلس:

حضور دو وزیر پیشنهادی دولت در کمیسیون اجتماعی

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای  پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی  برای شرح برنامه های خود در جلسه امروز کمیسین حاضر شدند.
سه‌شنبه 1 آبان 1397 ساعت 18:16
حضور دو وزیر پیشنهادی دولت در کمیسیون اجتماعی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای  پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی  برای شرح برنامه های خود در جلسه امروز کمیسین حاضر شدند. http://cdn.icana.ir/d/019/44647.jpg حضور,دو,وزیر,پیشنهادی,دولت,در,کمیسیون,اجتماعی Icana

جلیل مختار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در تشریح دستور کار امروز ( سه‌شنبه، 1 آبان ماه ) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی دستور کار خود را برای شنیدن برنامه‌های وزرای  پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی  تغییر داد و آنها نیز در این نشست حضور پیدا کردند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه امروز فرهاد دژ پسند که گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت امور اقتصادی و دارایی است حضور یافت و برنامه‌های خود را در حوزه های مختلف شرح داد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در ادامه جلسه محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این کمیسیون حاضر شد و برنامه خود را بیان کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر