هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با موافقت نمایندگان صورت گرفت

ارجاع طرح یک فوریتی نحوه پیگیری به ارجاعات مجلس برای رسیدگی بیشتر به کمیسیون

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت با ارجاع طرح یک فوریتی نحوه پیگیری به ارجاعات مجلس برای رسیدگی بیشتر به کمیسیون مربوطه موافقت کردند.
چهارشنبه 2 آبان 1397 ساعت 13:10
ارجاع طرح یک فوریتی نحوه پیگیری به ارجاعات مجلس برای رسیدگی بیشتر به کمیسیون نمایندگان مردم در خانه ملت با ارجاع طرح یک فوریتی نحوه پیگیری به ارجاعات مجلس برای رسیدگی بیشتر به کمیسیون مربوطه موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201703100499878325.jpg ارجاع,طرح,یک,فوریتی,نحوه,پیگیری,به,ارجاعات,مجلس,برای,رسیدگی,بیشتر,به,کمیسیون Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز چهارشنبه 2 آبان مجلس شورای اسلامی با ارجاع طرح نحوه پیگیری و رسیدگی به ارجاعات نظارتی مجلس به کمیسیون با 145 رأی موافق، 4 رأی مخالف و 2 رأی ممتنع از مجموع 195 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

براساس این گزارش دکتر علی لاریجانی در پی تذکر دو نماینده گفت: اشکالات مطرح شده وارد است. برخی از بندهای این طرح اشکال قانون اساسی دارد و بررسی آنها در صحن مشکلاتی در پی خواهد داشت. اگر نمایندگان موافقت کنند، طرح برای بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاع شود تا کمیسیون اشکالات را دقیق تر اصلاح نماید.

براساس این گزارش محمدرضا صباغیان بافقی در اخطاری با استناد به اصل 57 قانون اساسی بیان کرد: اگر چه هدف نمایندگان از این طرح تقویت نظارت مجلس است، اما با موافقت با آن تداخل وظایف قوا را ایجاد می کند.

در ادامه مصطفی کواکبیان با استناد به اصل 57 قانون اساسی مطرح کرد: جزئیات این طرح باعث تداخل وظایف قوا می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000