هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کواکبیان در تذکر شفاهی:

عدم پخش برنامه تلویزیونی 90 متوقف شود/استیضاح وزیر کشور اعلام وصول شود

سرویس صحن
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: به دلیل حجم بالای درخواست مردم از نمایندگان عدم پخش برنامه تلویزیونی 90 باید متوقف شود.
چهارشنبه 2 آبان 1397 ساعت 12:30
عدم پخش برنامه تلویزیونی 90 متوقف شود/استیضاح وزیر کشور اعلام وصول شود نماینده مردم تهران در مجلس گفت: به دلیل حجم بالای درخواست مردم از نمایندگان عدم پخش برنامه تلویزیونی 90 باید متوقف شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201712109976564056.jpg عدم,پخش,برنامه,تلویزیونی,90,متوقف,شود/استیضاح,وزیر,کشور,اعلام,وصول,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 2 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک برد تیم پرسپولیس، درخواست عدم توقف پخش برنامه تلویزیونی 90 به دلیل درخواست مردم و اعلام بی خبری کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حکم فساد فی الارض 10 نفر از فعالان محیط زیست در تذکر شفاهی خود براساس ماده 18 آیین نامه داخلی و اصل 67 قانون اساسی اظهار داشت: هیات رئیسه مجلس قسم خورده است که در رعایت آیین نامه داخلی بی طرفی کامل داشته باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز حداقل 10 بار به آقای یوسف نژاد مراجعه کرده و اعلام کردم که روز گذشته وزیر کشور علیرغم حضور نمایندگان سوال کننده در کمیسیون شوراها حضور پیدا نکرد، گفت: معنی این اقدام اعلام وصول استیضاح در صحن علنی مجلس است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه اعلام شد که تاکنون نامه استیضاح وزیر کشور از سوی کمیسیون به هیات رئیسه نرسیده است، ادامه داد: چگونه است که برای استیضاح آقای ربیعی شبانه نامه کمیسیون می رسد اما در این مورد با وجود امضای 15 نفر از نمایندگان استیضاح اعلام وصول نمی شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درخواست داریم تا پایان جلسه امروز استیضاح وزیر کشور را اعلام وصول کند.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: این موضوع را پیگیری و با رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در این خصوص صحبت می کنم./

پایان پیام   

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000