شهادت امام حسن عسکری
1397/08/04 22:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تحلیل عضو جبهه پایداری از فاز جدید روابط روحانی و جریان اصلاحات

اصلاح طلبان به دنبال تقابل با رییس جمهور هستند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت : کارنامه این دولت بسیار ضعیف است و در این روزها، جریان اصلاحات بر این باورند که در کنار روحانی بودن نه تنها برایشان امتیاز نیست بلکه امتیاز را در تقابل با رئیس جمهور می‌دانند.
اصلاح طلبان به دنبال تقابل با رییس جمهور هستند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت : کارنامه این دولت بسیار ضعیف است و در این روزها، جریان اصلاحات بر این باورند که در کنار روحانی بودن نه تنها برایشان امتیاز نیست بلکه امتیاز را در تقابل با رئیس جمهور می‌دانند. https://cdn.icana.ir/d/019/201805104740841811.jpg اصلاح,طلبان,به,دنبال,تقابل,با,رییس,جمهور,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت نصرالله پژمانفر با اشاره به اظهارات اخیر برخی اصلاح‌طلبان از جمله اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه اختیاری در دولت ندارند، اظهار داشت: این اظهارات حاکی از این است که جریان اصلاحات می‌خواهد از پاسخگویی فرار کنند.

وی افزود: کارنامه این دولت بسیار ضعیف است و در این روزها، جریان اصلاحات بر این باورند که در کنار روحانی بودن نه تنها برایشان امتیاز نیست بلکه امتیاز را در تقابل با رئیس جمهور می‌دانند.

بیشتر بخوانید:

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر این اساس، می‌بینیم که امروز برخی از دوستان سینه‌چاک رئیس جمهور، مواضعشان علیه دولت از یک انتقاد ساده گذشته است و حمله های شدیدی به این دولت می‌کنند.

پژمانفر بیان کرد: این افراد تاکنون امتیازات بسیار زیادی از دولت گرفته‌اند، اما امروز سر سوزنی آینده سیاسی خود را در حمایت از دولت نمی‌بینند و ترجیح می‌دهند با انتقاد از دولت، برای آینده سیاسی خود جایگاه بهتری را به دست آورند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet