هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسف نژاد در موافقت با وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت؛

وزارتخانه برای وزیر هتل 5 ستاره نیست/ رحمانی نیاز به آموزش برای آشنایی با مسائل وزارت صمت ندارد

سرویس صحن
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوابق تحصیلی و شغلی رحمانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: وزرا پس از کسب رأی اعتماد به هتل 5 ستاره نمی روند و باید مشکلات را حل کنند.
شنبه 5 آبان 1397 ساعت 21:08
وزارتخانه برای وزیر هتل 5 ستاره نیست/ رحمانی نیاز به آموزش برای آشنایی با مسائل وزارت صمت ندارد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوابق تحصیلی و شغلی رحمانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: وزرا پس از کسب رأی اعتماد به هتل 5 ستاره نمی روند و باید مشکلات را حل کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201802105234324408.jpg وزارتخانه,برای,وزیر,هتل,5,ستاره,نیست/,رحمانی,نیاز,به,آموزش,برای,آشنایی,با,مسائل,وزارت,صمت,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز شنبه 5 آبان مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: دلایل مختلفی برای صحبت کردن به عنوان نماینده موافق با وزیر پیشنهادی صنعت دارم چرا که با توجه به سابقه تحصیلی و تحصیلات مرتبط با صنعت و معدن، خود را در این مورد ذیصلاح می دانم.

عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: رحمانی انسانی شریف و باسابقه است و باید توجه کرد پذیرش مسئولیت در این شرایط سخت نکته مهمی محسوب می شود چرا که وزرا بعد از کسب رأی اعتماد اصطلاحاً به هتل 5 ستاره نمی روند و فردا با مشکلات روبرو می شوند.

وی تصریح کرد: رضا رحمانی از سابقه تحصیلی و کاری مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت برخوردار است و دیگر نیازی به آموزش برای شناخت از دستگاه به رحمانی وجود ندارد، چرا که وی آگاهی نسبی به مسائلی مانند سامانه های قیمت گذاری، تجارت خارجی، فعالیت بخش معدن و رویکرد توسعه دارد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای صادقی به عنوان نماینده مخالف اشاره کردند برنامه های رحمانی همان برنامه های قبلی مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت است، این در حالی است که باید اینگونه باشد و برنامه ها مطابق با اسناد بالادستی کشور باشد.

مهندسی بین بخشی در دیدگاه و برنامه های وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت مشهود است

وی اظهار داشت: رحمانی از ظرفیت خوب مجلس و کمیسیون های تخصصی می تواند استفاده کند چرا که از زاویه دولت به مجلس و همچنین از زاویه مجلس به دولت به مسائل نگریسته است و قائم مقام وزارت صنعت نیز بوده است و با توجه به اینکه شخصی صبور است می تواند به تنظیم روابط بین دستگاهی و مجلس توجه کند.

یوسف نژاد بیان کرد: مجلس باید کمک کند تا وزرا موفق باشند و رضا رحمانی نیز باید به انتصابات توجه و روابط با کمیسیون های مجلس را بیشتر کند، هر چند که برخی نخواستند از ظرفیت مجلس برای ارتقای امور استفاده کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس یادآور شد: مهندسی بین بخشی در دیدگاه و برنامه های وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت مشهود است که می تواند به حل مسائل کمک کند، در هر صورت باید مسائل شهرک های صنعتی رفع شود و رویکرد التزامی در حل مسائل کافی نیست و همچنین باید به مسائل و مشکلات در بحث نقدینگی، بیمه های تامین اجتماعی و ارزش افزوده بخش صنعت توجه شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000