هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نیکو:

شهرداری تهران فارغ از نگاه سیاسی پرداخت بدهی پیمانکاران را اولویت‌بندی می‌کند/روند اجرای مناقصه‌ها در سایت شهرداری قابل مشاهده است

سرویس فرهنگی
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس، بابیان‌اینکه شهرداری فارغ از هر گونه نگاه سیاسی پرداخت مطالبات پیمانکاران را اولویت‌بندی می‌کند یادآورشد: روند انجام مناقصه‌ها در سایت شهرداری قابل مشاهده است.
یکشنبه 6 آبان 1397 ساعت 10:16
شهرداری تهران فارغ از نگاه سیاسی پرداخت بدهی پیمانکاران را اولویت‌بندی می‌کند/روند اجرای مناقصه‌ها در سایت شهرداری قابل مشاهده است عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس، بابیان‌اینکه شهرداری فارغ از هر گونه نگاه سیاسی پرداخت مطالبات پیمانکاران را اولویت‌بندی می‌کند یادآورشد: روند انجام مناقصه‌ها در سایت شهرداری قابل مشاهده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201805102794185156.jpg شهرداری,تهران,فارغ,از,نگاه,سیاسی,پرداخت,بدهی,پیمانکاران,را,اولویت‌بندی,می‌کند/روند,اجرای,مناقصه‌ها,در,سایت,شهرداری,قابل,مشاهده,است Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در مورد انتشار اخباری مبنی بر سیاسی‌کاری شهرداری در برخورد با پیمانکاران، گفت: هم‌اکنون شورای شهر سایتی را به منظور شفاف‌سازی راه‌اندازی کرده که در آن تمام مناقصه‌ها و مزایده‌های این سازمان قرار داده می‌شود و تمام افراد نیز می‌توانند این سایت و جزییات مناقصه‌های انجام شده را مشاهده کنند.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اگر مشکلی در روند انجام مناقصه‌ها وجود داشته است مربوط به قبل از راه‌اندازی این سایت می‌شود که روند پرداخت بدهی شهرداری به پیمانکاران شفاف نبوده است.

وی تصریح کرد: البته این امری طبیعی است که شهرداری نمی‌تواند تمام بدهی خود به پیمانکاران را یکجا بپردازد، بنابراین باید پیمانکارانی که بیشترین خدمت را داشته‌اند را در راس پرداخت‌هایشان قرار دهد و به همین ترتیب برای پرداخت مطالبات سایر پیمانکاران نیز اولویت‌بندی کند.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: بی‌تردید تعداد پیمانکارانی که با هزینه کمتر، تعداد محدودی از پروژه‌ها را اجرا کرده‌اند، نسبت به پیمانکاران قدرتمندی که پروژه‌های عظیمی را با هزینه بالاتر اجرا کرده‌اند، بیشتر است و باید در اولویت دریافت مطالبات قرار بگیرند و همین موضوع باعث ایجاد فضایی علیه شهرداری شده است.

 

ایجاد کمیته شفافیت در شورای شهر به منظور رفع ابهامات در حوزه شهرداری

این نماینده مردم در مجلس دهم، خاطرنشان کرد: به تازگی شورای شهر کمیته‌ای را تحت عنوان حفظ حقوق بیت‌المال، شفافیت و دیدبان شورای شهر تشکیل داده است که اقدامی اساسی در حوزه شهری است که در طول 40 سال فعالیت شهرداری بی‌سابقه بوده است.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، یادآورشد: اگر اجرای برنامه‌های این کمیته نتیجه مطلوبی را در حوزه مدیریت شهری به همراه داشته باشد، می‌تواند این روش به سایر کلان شهرها نیز تسری پیدا کند./

 

 

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000