هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نانواکناری:

نتانیاهو به دنبال تسخیر حاکمیت حوزه خلیج فارس با پشتیاتی آمریکا/ افکار عمومی اجازه تحقق این اهداف را نمی‌دهد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه نتانیاهو به دنبال تسخیر حاکمیت حوزه خلیج فارس با پشتیاتی آمریکا است، گفت: با این حال افکار عمومی هیچ گاه اجازه تحقق این اهداف را نمی‌دهد.
جمعه 11 آبان 1397 ساعت 07:33
نتانیاهو به دنبال تسخیر حاکمیت حوزه خلیج فارس با پشتیاتی آمریکا/ افکار عمومی اجازه تحقق این اهداف را نمی‌دهد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه نتانیاهو به دنبال تسخیر حاکمیت حوزه خلیج فارس با پشتیاتی آمریکا است، گفت: با این حال افکار عمومی هیچ گاه اجازه تحقق این اهداف را نمی‌دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201603104711366908.jpg نتانیاهو,به,دنبال,تسخیر,حاکمیت,حوزه,خلیج,فارس,با,پشتیاتی,آمریکا/,افکار,عمومی,اجازه,تحقق,این,اهداف,را,نمی‌دهد Icana

ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری سفر نتانیاهو به عمان و رایزنی با بحرین برای برقراری روابط رو جانبه به دنبال لابی‌های گذشته صهیونیست‌ها، گفت: نتانیاهو به دنبال تسخیر حاکمیت حوزه خلیج فارس و مردم این حوزه است چراکه مردم نسبت به اسرائیل موضع محکمی دارند و آنها را دشمن همه مسلمانان جهان قلمداد می‌کنند.

دست درازی نتانیاهو در منطقه بعد از روی کار آمدن ترامپ

نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی از حکومت‌ها جدا از مردم رابطه پنهانی را با اسرائیل

برخی از حکومت‌ها چون بحرین جدا از مردم رابطه پنهانی را با اسرائیل برقرار و با روی کار آمدن ترامپ این روابط را آشکار کردند.

برقرار کردند و با روی کار آمدن ترامپ و اتخاذ سیاست‌های خصمانه آشکار، این روابط هم آشکار شده است.

وی افزود: بن سلمان رابطه نزدیک با نتانیاهو دارد و برخی کشورها چون بحرین این موضوع را دنبال می‌کنند اما مردم همچنان به این موضوع و روابط حساسیت دارند لذا افکار عمومی اجازه تثبیت روابط با اسرائیل را نخواهند داد.

نانواکناری معتقد است: سفر نتانیاهو به عمان، رایزنی با بحرین و پخش سرود ملی اسرائیل در امارات قطعا تاثیری در پذیرش رژیم صهیونیستی در منطقه به عنوان یک کشور حاضر نخواهد شد چرا که این اقدامات حمایت آمریکایی‌ها صورت گرفته و مردم کاملا به آن واقف هستند.

                                  بیشتر بخوانید:

 

سفارت اسرائیل هیچ گاه در کشورهای اسلامی افتتاح نخواهد شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نتانیاهو به دنبال دخالت در امور مسلمانان، افزایش فشار به ایران و شاید افتتاح سفارت در سایر کشورهای حوزه خلیج فارس باشد، اظهار داشت: کشورهای اسلامی عضو شورای همکاری خلیج فارس هیچ گاه اجازه افتتاح سفارت اسرائیل را در کشورهای خود نخواهد داد هرچند حاکمیت آنها تمایل به این اقدام داشته باشند. البته کشورهایی چون عربستان یا بحرین شاید به یان اقدام تن دهند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ نتانیاهو در روزهای اخیر سفری به عمان با بهانه رایزنی برای برقراری صلح با فلسطین داشته و در پشت صحنه نیز به دنبال برقراری روابط دو جانبه با بحرین است. این در حالی است که سرود رژیم صهیونیستی برای اولین بار در امارات و در جریان مسابقات جودو پخش شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر