شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اسدی کرم تشریح کرد:

چرا آمریکا 13 آبان را برای شروع دور جدید تحریم ها انتخاب کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مجلس از انگیزه های واشنگتن برای تعیین ۱۳ آبان به عنوان روز آغاز تحریم‌ها علیه ایران توسط آمریکا می گوید.
جمعه 11 آبان 1397 ساعت 06:00
چرا آمریکا 13 آبان را برای شروع دور جدید تحریم ها انتخاب کرد نماینده مجلس از انگیزه های واشنگتن برای تعیین ۱۳ آبان به عنوان روز آغاز تحریم‌ها علیه ایران توسط آمریکا می گوید. http://cdn.icana.ir/d/019/201808106530192905.jpg چرا,آمریکا,13,آبان,را,برای,شروع,دور,جدید,تحریم,ها,انتخاب,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، علی اسدی‌کرم نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به تعیین ۱۳ آبان به عنوان روز آغاز تحریم‌ها علیه ایران توسط آمریکا گفت: آمریکا با این کار دنبال ایجاد یک جو روانی در جامعه ماست تا از نتایج و ثمرات حاصل از این جو روانی به نفع خود بهره‌برداری کند. 

بیشتر بخوانید:

وی افزود: با توجه به  شرایط موجود، آمریکا از نظر اقتصادی از اعمال تحریم‌های خود نخواهد توانست کاری از پیش ببرد، اما به دنبال ان است تا جو روانی ناآرامی را در کشور ایجاد کند.  

 

اسدی در بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت

 

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما تجربه تحریم‌ های قبلی را نیز داریم که شرایط سخت‌تری از مرحله فعلی را برای ما ایجاد کرده بود و در آن زمان انسجام بیشتری علیه کشورمان توسط دشمنان شاهد بودیم که علیه ایران صف‌آرایی کرده بودند، اما امروز شرایط آمریکا آن شرایط قبل نیست. 

اسدی‌کرم خاطرنشان کرد: دیگر متحدان آمریکا در تحریم‌های شرایطی فعلی، آمریکا را همراهی نمی‌کنند و آمریکا امروز در تحریم ایران تنهاست و کشورهایی که پیش از این آمریکا را در تحریم علیه ایران همراهی می‌کردند امروز جانب ایران را دارند و کشورهایی همچون چین و هند و روسیه که نفت ما را خریداری می‌کردند،‌ امروز هم به این رویه ادامه می‌دهند. 

به گزارش فارس وی در پایان گفت: انتخاب روز ۱۳ آبان برای آغاز تحریم‌های جدید ایران از سوی آمریکا نشان‌دهنده عصبانیت آنها از روحیه استکبارستیزی ملت ایران است و ما امیدواریم که با وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولین و مقابل تحریم‌های آمریکا از این مرحله نیز همانند گذشته با موفقیت عبور کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000