هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قره خانی نشست امروز کمیسیون انرژی را تشریح کرد:

بررسی تحویل ارز حاصل از فروش محصولات پتروشیمی ها/مدیران پتروشیمی ها:ارز کاملا به سامانه نیما تحویل داده شده

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، نشست امروز کمیسیون متبوعش درباره بررسی تحویل ارز حاصل از فروش محصولات پتروشیمی ها را تشریح کرد.
یکشنبه 13 آبان 1397 ساعت 18:04
بررسی تحویل ارز حاصل از فروش محصولات پتروشیمی ها/مدیران پتروشیمی ها:ارز کاملا به سامانه نیما تحویل داده شده سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، نشست امروز کمیسیون متبوعش درباره بررسی تحویل ارز حاصل از فروش محصولات پتروشیمی ها را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/43545.jpg بررسی,تحویل,ارز,حاصل,از,فروش,محصولات,پتروشیمی,ها/مدیران,پتروشیمی,ها:ارز,کاملا,به,سامانه,نیما,تحویل,داده,شده Icana

اسدالله قره خانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، گفت: گزارشی درباره نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه تهیه شده است که تعدادی از نمایندگان سوالاتی در خصوص این گزارش مطرح کرده و اعتقاد دارند که این گزارش باید کامل تر و زوایای پنهان آن مشخص شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود: مقرر شد یک گزارش کامل و جامع به صحن علنی ارجاع شود تا اگر قرار است اظهارنظری از سوی نمایندگان صورت گیرد با روشن شدن تمامی زوایا تصمیم گیری انجام شود.

مدیران پتروشیمی ها عنوان کردند که از زمانی که دستورالعمل بانک مرکزی مشخص و تعیین شد که ارز پتروشیمی ها باید در سامانه نیما قرار گیرد براساس برآوردهای اولیه ارز کاملا به سامانه نیما تحویل داده شده است

پتروشیمی ها عنوان کردمد که بدهی های ارزی دارند

وی با بیان اینکه دستورکار دوم کمیسیون درباره تحویل ارز حاصل از فروش محصولات پتروشیمی ها بود، ادامه داد: اما و اگرهایی درباره تحویل ارز وجود داشت که مسئولان هلدینگ خلیج فارس، تاپیکو و غدیر در نشست امروز کمیسیون دعوت شدند و اظهار داشتند که از آنجا که در ابتدا سیاست روشنی وجود نداشت انجام اقدامات امکانپذیر نبود.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مدیران پتروشیمی ها عنوان کردند که از زمانی که دستورالعمل بانک مرکزی مشخص و تعیین شد که ارز پتروشیمی ها باید در سامانه نیما قرار گیرد براساس برآوردهای اولیه ارز کاملا به سامانه نیما تحویل داده شده است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پتروشیمی ها عنوان کردند که هزینه هایی در حوزه صادرات و بازگشت ارز داشته و بدهی های ارزی دارند، تصریح کرد: در این نشست پتروشیمی ها مشکلات خود را مطرح کرده و عنوان کردند که باید ارز موردنظر برای خرید محصولات و تجهیزات باید لحاظ شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر