هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گودرزی تشریح کرد؛

رمزگشایی از کلیدواژه برجام نو در اظهارات ضدایرانی ترامپ

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ترامپ از کلیدواژه توافق جدید با ایران استفاده می کند و می خواهد به افکار عمومی دنیا اعلام کند چون ایران زیربار چنین توافقی نمی رود تحریم شده است.
دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 10:36
رمزگشایی از کلیدواژه برجام نو در اظهارات ضدایرانی ترامپ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ترامپ از کلیدواژه توافق جدید با ایران استفاده می کند و می خواهد به افکار عمومی دنیا اعلام کند چون ایران زیربار چنین توافقی نمی رود تحریم شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606109562648800.jpg رمزگشایی,از,کلیدواژه,برجام,نو,در,اظهارات,ضدایرانی,ترامپ Icana

مسعود گودرزی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بیانیه‌ سراسر ضد ایرانی رییس جمهور آمریکا در راستای اعمال تحریم های ثانویه و لزوم دستیابی به توافق جدید با کشورمان، گفت: بازگردادن غیرقانونی دور دوم تحریم‌های واشنگتن علیه تهران نیازمند طرح بیان موضوعات توجیهی است و بر این اساس مشاهده می شود که ترامپ بحث توافق جدید را پیش کشیده است.

آمریکا توافقی را نقض کرد که شورای امنیت سازمان ملل تایید کرده است

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر کشوری درصدد دستیابی به توافق جدید با ایران است ابتدا باید به تعهدات گذشته اش عمل کند، تصریح کرد: در واقع نمی توان پیش شرط بیان کرد از این رو ترامپ ابتدا باید تعهدات برجام که از سوی شورای امنیت سازمان ملل تایید شده را اجرایی کند، خسارات ناشی از بد عهدی هایش را بپردازد و سپس در چارچوب برجام قرار بگیرد؛ آنوقت صحبت از توافق دیگری کند که البته این خواسته هم عملی نخواهد شد.

ترامپ درصدد تبرعه کردن آمریکا در بین افکار عمومی دنیا است

وی با بیان اینکه ادعاهای ترامپ برای تبرعه کردن خودش در بیانه ضد ایرانی عنوان می کند که این تحریم ها برای جلوگیری از اقدامات شرورانه کشورمان در سراسر خاورمیانه است، ادامه داد: باید یادآور شد که امروزه آمریکا محور شرارت در منطقه است و تمام تروریست ها از طریق ایالات متحده ساماندهی شده و در کشورهای مختلف عملیات های تروریستی انجام می دهند.

ایالات متحده می خواهد موج سیاسی علیه کشورمان راه اندازی کند

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه رییس جمهور ایالات متحده می خواهد موج سیاسی علیه کشورمان راه اندازی کند، اظهار کرد: بر این اساس مشاهده می شود که آمریکا از کلیدواژه توافق جدید با ایران استفاده می کند و می خواهد به افکار عمومی دنیا اعلام کند چون ایران زیربار چنین توافقی نمی رود تحریم شده است.

مشاهده می شود که آمریکا از کلیدواژه توافق جدید با ایران استفاده می کند و می خواهد به افکار عمومی دنیا اعلام کند چون ایران زیربار چنین توافقی نمی رود تحریم شده است.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دروغگویی درباره نیات اتمی کشورمان امروزه به عنوان دستاویزی برای کاخ سفید قرار گرفته و دولتمردان این کشور تلاش می کنند برجام را به این موضوع ارتباط دهند و بر این اساس موضوج پیمان جدید را مطرح کنند که امری خلاف واقع است./

  • بیشتر بخوانید؛

حفظ پایبندی آمریکا به برجام دستورکار مهم اروپا/موگرینی برای دفاع از منافع اروپا عازم واشنگتن می‌شود

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000