هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس خبرداد:

مبادله 280 هزار بشکه نفت برای نخستین بار زیر سایه راه اندازی بورس نفت

سرویس دیگر رسانه‌ها
اقدامی که اخیرا انجام شد راه‌اندازی بورس نفت بود که برای اولین‌بار ۲۸۰ هزار بشکه در سقف یک میلیون بشکه‌ای که وزارت نفت با هماهنگی سازمان بورس و بورس انرژی مبادله کرد و این تجربه جدیدی بود که باید آن را استمرار دهیم، چرا که این روش‌ها قطعا می‌تواند به بهبود شرایط کمک کند.
دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 11:17
مبادله 280 هزار بشکه نفت برای نخستین بار زیر سایه راه اندازی بورس نفت اقدامی که اخیرا انجام شد راه‌اندازی بورس نفت بود که برای اولین‌بار ۲۸۰ هزار بشکه در سقف یک میلیون بشکه‌ای که وزارت نفت با هماهنگی سازمان بورس و بورس انرژی مبادله کرد و این تجربه جدیدی بود که باید آن را استمرار دهیم، چرا که این روش‌ها قطعا می‌تواند به بهبود شرایط کمک کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201712103479952678.jpg مبادله,280,هزار,بشکه,نفت,برای,نخستین,بار,زیر,سایه,راه,اندازی,بورس,نفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مستثنی‌کردن ۸ کشور از تحریم نفتی علیه ایران را نشان‌گر ضعف امریکایی‌ها در اجماع جهانی عنوان کرد و گفت‌ که ایران باید در مواجهه با تحریم‌ها اقدامات درونی مثل بورس نفت را استمرار دهد.

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی   اظهار کرد: آمریکایی‌ها می‌خواستند کاری کنند که ایران نتواند هیچ نفتی بفروشد اما الان اعلام کرده‌اند ۸ کشور را از این تحریم‌ها مستنثی کردند و همین امر نشان‌دهنده ضعف آمریکا در اجماع جهانی علیه ایران است.

بیشتر بخوانید:

وی اضافه کرد: ایران مسیر خود را طی می‌کند. البته ما باید به شکلی عمل کنیم که از ظرفیت‌های درونی اقتصاد کشور استفاده شود. اقدامی که اخیرا انجام شد راه‌اندازی بورس نفت بود که برای اولین‌بار ۲۸۰ هزار بشکه در سقف یک میلیون بشکه‌ای که وزارت نفت با هماهنگی سازمان بورس و بورس انرژی مبادله کرد و این تجربه جدیدی بود که باید آن را استمرار دهیم، چرا که این روش‌ها قطعا می‌تواند به بهبود شرایط کمک کند.

پورابراهیمی تصریح کرد: در کنار اقدامات درونی که باید در مواجهه با تحریم‌ها انجام دهیم یکسری اقدامات بیرونی هم هست که خوشبختانه ایران این کار را کرده و در این شرایط است که ما می‌توانیم محدودیت‌های ناشی از تحریم‌ها را به حداقل برسانیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000