هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابورتابی تشریح کرد:

چگونه عملیات "تابستان داغ" علیه ایران شکست خورد

سرویس دیگر رسانه‌ها
قرار بود با اسم رمز تابستان داغ، اولین ضربه کاری را به ایران وارد کند، تا شهریورماه این نقشه را در ذهن داشت اما با شکست روبرو شد سپس گام دوم را برای تحریم‌های برداشت اما به این نتیجه رسید که صرفا با تحریم‌های نفتی نمی‌تواند موفق شود بنابراین پروژه دانمارک را کلید زد.
دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 11:16
چگونه عملیات "تابستان داغ" علیه ایران شکست خورد قرار بود با اسم رمز تابستان داغ، اولین ضربه کاری را به ایران وارد کند، تا شهریورماه این نقشه را در ذهن داشت اما با شکست روبرو شد سپس گام دوم را برای تحریم‌های برداشت اما به این نتیجه رسید که صرفا با تحریم‌های نفتی نمی‌تواند موفق شود بنابراین پروژه دانمارک را کلید زد. http://cdn.icana.ir/d/019/201802104219829541.jpg چگونه,عملیات,"تابستان,داغ",علیه,ایران,شکست,خورد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: دشمن از آنجا که متوجه شد کسی تحریم‌های نفتی را جدی نگرفته است سعی کرد با به راه انداختن جنگ روانی توسط مسئله دانمارک اثرات تحریم را تقویت کند.

ابوالفضل ابوترابی  با اشاره به ادعای اخیر دانمارک و آغاز پروژه «ب» بیان کرد: ما شاهدیم که دشمن جنگ رسانه‌ای - روانی را ایجاد کرد و سپس به سراغ جنگ اقتصادی رفت تا آن را با جنگ رسانه‌ای - روانی توام کند و در نهایت جنگ امنیتی را نیز ضمیمه این مسائل سازد.

بیشتر بخوانید:

وی در ادامه تصریح کرد: در جنگی که دشمن طراحی کرده بود قرار بود با اسم رمز تابستان داغ، اولین ضربه کاری را به ایران وارد کند، تا شهریورماه این نقشه را در ذهن داشت اما در گام اول با شکست روبرو شد.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت: سپس دشمن گام دوم را برای تحریم‌های دوباره برداشت اما از آنجا که همیشه ایران پیروز بوده و آمریکا شکست خورده است، به این نتیجه رسید که صرفا با تحریم‌های نفتی نمی‌تواند موفق شود بنابراین یک جنگ روانی به وسیله مسئله دانمارک و ادعای این کشور راه انداخت تا بتواند اثرات تحریم نفتی را به بهانه دانمارک تقویت کند.

به گزارش ایسنا ابوترابی در پایان تاکید کرد: دشمن دید که به تنهایی کسی تحریم‌های ۱۳ آبان را جدی نگرفت، لذا زمینه جنگ روانی را فراهم کرد تا اثرات تحریم را تقویت کند.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط