هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شیران خراسانی:

نقش صدا و سیما در ایجاد همدلی در شرایط تحریم

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مشهد گفت: افراد مرجع و تاثیرگذار بین مردم در ایجاد این همدلی می‌توانند تاثیرگذار باشند، مشخصا صدا و سیما، مراجع تقلید، آیات عظام، اساتید دانشگاه، هنرمندان و سایر افراد توانمند نیز موثر هستند.
دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 11:11
نقش صدا و سیما در ایجاد همدلی در شرایط تحریم نماینده مشهد گفت: افراد مرجع و تاثیرگذار بین مردم در ایجاد این همدلی می‌توانند تاثیرگذار باشند، مشخصا صدا و سیما، مراجع تقلید، آیات عظام، اساتید دانشگاه، هنرمندان و سایر افراد توانمند نیز موثر هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/201803105984303844.jpg نقش,صدا,و,سیما,در,ایجاد,همدلی,در,شرایط,تحریم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس همدلی در همه قوا، نهادها و احزاب را در شرایط فعلی و با شروع دور جدید تحریم‌ها ضروری خواند و گفت: باید در شرایط تحریمی از توانمندی‌های داخل و در رأس آن سرمایه بزرگ انسانی به بهترین شکل استفاده کرد.

رضا شیران خراسانی اظهار کرد: همدلی در شرایط تحریم‌ بسیار مهم است و باید در همه قوا، نهادها، افراد و احزاب چنین همدلی به وجود آید.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود:‌ البته ما کشوری توانمند و دارای ثروت‌های بالقوه و بالفعل هستیم که باید توجهات لازم به توانمندی‌های داخلی وجود داشته باشد، در رأس آن سرمایه بزرگ انسانی با انگیزه، باسواد، پشتکار زیاد، پرکار و دارای ویژگی خدمت بی منت است که باید از این ظرفیت‌ها هم به بهترین شکل استفاده کرد.

نماینده مشهد در پایان گفت: افراد مرجع و تاثیرگذار بین مردم در ایجاد این همدلی می‌توانند تاثیرگذار باشند، مشخصا صدا و سیما، مراجع تقلید، آیات عظام، اساتید دانشگاه، هنرمندان و سایر افراد توانمند نیز موثر هستند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000