سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی پاسخ داد؛

موانع اجرای سازوکار SPV چیست؟

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس موانع اجرای سازوکار SPV که آمریکایی‌ها باعث آن شده‌اند را تشریح کرد.
جمعه 18 آبان 1397 ساعت 10:37
موانع اجرای سازوکار SPV چیست؟ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس موانع اجرای سازوکار SPV که آمریکایی‌ها باعث آن شده‌اند را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106142311221.jpg موانع,اجرای,سازوکار,SPV,چیست؟ Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با بیان اینکه ایجاد یک کانال انتقال پول با اروپایی ها اقدام مثبتی است، گفت: با این حال از آنجایی که جایگاه حقوقی چنین کانالی در نظام بانکی بین المللی تعریف نشده قطعا این پروژه با موانعی روبرو خواهد بود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: از سوی دیگر آمریکایی ها تمام توان خود را به کار گرفته اند تا این کانال نتواند کارایی داشته باشد که نمونه آن تهدیداتی است که وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرده است.

وی افزود: همچنین معتقدیم موضوع دانمارک، اتریش و هلند که نسبت به جمهوری اسلامی تهمت هایی را روا داشته اند توطئه هایی برای منتفی کردن سازوکار SPV بوده که با حمایت آمریکایی ها و صهیونیست ها رخ داده است.

 

بیشتر بخوانید:

 

نقوی حسینی ادامه داد: اروپایی ها که تا کنون در طراحی کانال SPV دچار سردرگمی بودند با در دست گرفتن بهانه حادثه تروریستی در اروپا و اتهام به ایران ممکن است در حوزه همکاری ها نیز تعلل کنند و به این ترتیب آمریکایی ها در اعمال فشار خود موفق خواهند شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه کارشکنی آمریکایی ها و صهیونیست ها اجازه نخواهد داد اروپایی ها سازوکار S PV را راه اندازی کنند، خاطرنشان ساخت: معتقدیم کانال SPV چندان سرانجامی نخواهد داشت ضمن اینکه مسئولان دستگاه دیپلماسی کشورمان بارها گفته اند باید اقدام عملی از سوی اروپایی ها صورت گیرد و صرفا بیان راهکار مفید نخواهد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر