هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برزگر کلشانی:

فرارسیدن زمان حسابرسی به اقدامات ضدبشری سعودی‌ها/شواهد آشکاری برای محکومیت ریاض وجود دارد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد زمان حسابرسی به اقدامات ضدبشری سعودی ها فرارسیده است و این مهم می تواند در شورای حقوق بشر سازمان ملل محقق شود.
سه‌شنبه 15 آبان 1397 ساعت 13:17
فرارسیدن زمان حسابرسی به اقدامات ضدبشری سعودی‌ها/شواهد آشکاری برای محکومیت ریاض وجود دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد زمان حسابرسی به اقدامات ضدبشری سعودی ها فرارسیده است و این مهم می تواند در شورای حقوق بشر سازمان ملل محقق شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104892053267.jpg فرارسیدن,زمان,حسابرسی,به,اقدامات,ضدبشری,سعودی‌ها/شواهد,آشکاری,برای,محکومیت,ریاض,وجود,دارد Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص اهمیت بررسی وضعیت حقوق بشری عربستان در شورای حقوق بشر سازمان ملل، گفت: امروزه سعودی ها پرونده قطوری از نقض قوانین بین المللی را برای خودشان جمع کرده اند و بر این اساس مجامع بین المللی نیز فرصت خوبی دارند تا در سازمان ملل به این موارد رسیدگی کنند.

زمان حسابرسی به اقدامات ضدبشری سعودی ها فرارسیده است

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه زمان حسابرسی اقدامات ضدبشری سعودی ها مانند حمله به مردم یمن، سرکوب مردم بحرین و غیره در شورای حقوق بشر سازمان ملل رسیده است، اظهار کرد: این مهم در حالیست که همگان از نقش حمایتی سعودی ها برای شکل گیری داعش و گسترش فعالیت های این گروه تروریستی مطلع هستند.

حقوق بشر

شواهد آشکاری از فعالیت های ضدبشری سعودی ها وجود دارد

وی با اشاره به اینکه اسناد و شواهد آشکاری از فعالیت های ضدبشری سعودی ها وجود دارد که  محکمه ای جهانی بر پا خواهند کرد، ادامه داد: به عنوان مثال قتل روزنامه نگار منتقد عربستانی در کنسولگری این کشور در ترکیه آخرین افتضاح سیاسی و ضدبشری است که نگرانی همه کمپین های حمایت از حقو بشر را رقم زده است.

قتل روزنامه نگار منتقد عربستانی در کنسولگری این کشور در ترکیه آخرین افتضاح سیاسی و ضدبشری است که نگرانی همه کمپین های حمایت از حقو بشر را رقم زده است.

دیگر زمان سکوت مجامع بین المللی در مقابل نقض قوانین بین المللی عربستان نیست

 

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه دیگر زمان سکوت مجامع بین المللی نسبت به نقض قوانین بین المللی از سوی سعودی ها به پایان رسیده است، تصریح کرد: شاید کشورهایی که در حمله عربستان به یمن با فروش سلاح به سودهای کلان دست یافتند نتوانند اعتراضشان را بیان کنند اما کشورهای صلح طلبی که شاهد کشتار بی رحمانه انسان ها هستند باید فریاد اعتراضشان را رسا بگویند.

 

همپیمانان عربستان مدافع اقدامات ضدبشری سعودی ها هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه سعودی ها دیگر نمی توانند با هزینه دلارهای نفتی رای برخی کشورها را با قیمت گزاف خریداری کنند، خاطرنشان کرد: همچنین باید اذعان کرد اگر کشوری در جلسه بررسی وضعیت حقوق بشری عربستان در شورای حقوق بشر سازمان ملل از این کشور حمایت کند نشان داده که در حال دوشیدن سعودی ها بوده و حتما سود خوبی نصیبش خواهد شد./

  • بیشتر بخوانید؛

برخی کشورهای منطقه با مستعمره فرقی ندارند/ حقوق بشر غربی‌ها شبیه یک بازی است

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000