هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوریان مطرح کرد:

مشکل گرمایش مدارس استان چهار محال و بختیاری در ایام سرد سال/ آموزش و پرورش جدیت لازم برای حل مشکل ندارد

سرویس فرهنگی
نماینده مردم شهرکرد در مجلس معتقد است باید کمک‌های جدی از سوی آموزش و پرورش برای سیستم گرمایشی مدارس استان چهار محال و بختیاری در ایام سرد سال شود.
جمعه 18 آبان 1397 ساعت 09:45
مشکل گرمایش مدارس استان چهار محال و بختیاری در ایام سرد سال/ آموزش و پرورش جدیت لازم برای حل مشکل ندارد نماینده مردم شهرکرد در مجلس معتقد است باید کمک‌های جدی از سوی آموزش و پرورش برای سیستم گرمایشی مدارس استان چهار محال و بختیاری در ایام سرد سال شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104428701661.jpg مشکل,گرمایش,مدارس,استان,چهار,محال,و,بختیاری,در,ایام,سرد,سال/,آموزش,و,پرورش,جدیت,لازم,برای,حل,مشکل,ندارد Icana

اردشیر نوریان در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت  درباره وضعیت سیستم گرمایشی مدارس در استان چهار محال و بختیاری در آستانه فصل سرما گفت: چندی پیش اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به همراه معاونان وزارت آموزش و پرورش در سفری به استان چهار محال و بختیاری از وضعیت آموزشی استان بازدیدی به عمل آورده بودند که در آنجا بحث‌های زیادی درباره تخریب و نوسازی مدارس از رده خارج و مدارسی که احتمال خطر برای جان و سلامت دانش‌آموزان دارند، صورت گرفت.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی افزود: درباره موضوعاتی همچون پشتیبانی‌های لازم اعم از سیستم گرمایشی و سرمایشی، استراحتگاه‌ها، امکانات و رفاهیات آموزشی، سیستم‌های کمک آموزشی، آزمایشگاه‌ها و موضوعات مختلفی از این دست در جلسات مختلف بحث و تصمیماتی گرفته شد.

بخشی از کم‌کاری‌ها ناشی از کمبود اعتبارات آموزش و پرورش است ولی بخش مهمتری از آن به مدیریت‌های منفعل و فشل و بی‌انگیزه‌ برمی‌گردد

آموزش و پرورش از مدیریت‌های منفعل و فشل رنج می‌برد

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه وزارت آموزش و پرورش را سیستم عریض و طویلی دانست و معتقد است به طور کلی آموزش و پرورش بسیار سنگین حرکت می‌کند و برای این موضوعات، قابلیت و جدیت لازم را از خود نشان نمی‌دهد.

وی با اشاره به نقش بودجه و اعتبارات در این مسائل توضیح داد: اگرچه بخشی از این کم‌کاری‌ها ناشی از کمبود اعتبارات و بسته بودن دست آموزش و پرورش در برنامه‌ریزی‌های مالی است ولی بخش مهمتری از آن به مدیریت‌های منفعل و فشل و بی‌انگیزه‌ای برمی‌گردد که آموزش و پرورش از آن رنج می‌برد.

پیشنهاد استفاده از سیستم گرمایشی الکتریکی برای شهرستان‌های سردسیری

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت مدارس استان چهار محال و بختیاری از نظر سیستم گرمایشی در آستانه فصل سرما نیز گفت: این استان 9 شهرستان دارد که پنج شهرستان از نظر اقلیمی وضعیت خیلی سردی دارند و به لحاظ منطقه جغرافیایی به صورتی است که دسترسی به آنها در ایام سرد سال با مشکلاتی روبرو می‌شود.

نوریان تاکید کرد: طبیعتا سیستم گرمایشی مدارس این شهرستان‌ها در ایام سرد سال به جدیت و توجه بیشتری نیاز دارد و باید کمک‌های جدی از سوی آموزش و پرورش به مناطقی از این دست شود.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس پیشنهاد داد با توجه به اینکه این شهرستان‌ها عمدتا به تاسیسات برقی مجهز هستند، می‌توان از سیستم گرمایشی الکتریکی استفاده کرد و افزود: زیرساخت‌هایی وجود دارد که باید گسترش پیدا کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000