هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ظریف در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه‌ملت:

آمریکا نتوانست ادعای خود علیه ایران را اجرایی کند/ تمام دنیا در برابر ترامپ ایستاده است

سرویس سیاسی
وزیر امور خارجه با بیان اینکه آمریکا نتوانست ادعای خود علیه ایران را اجرایی کند، گفت: تمام دنیا در برابر سیاست‌های تحریمی ایالات متحده ایستاده است.
جمعه 18 آبان 1397 ساعت 08:33
آمریکا نتوانست ادعای خود علیه ایران را اجرایی کند/ تمام دنیا در برابر ترامپ ایستاده است وزیر امور خارجه با بیان اینکه آمریکا نتوانست ادعای خود علیه ایران را اجرایی کند، گفت: تمام دنیا در برابر سیاست‌های تحریمی ایالات متحده ایستاده است. http://cdn.icana.ir/d/019/117592.jpg آمریکا,نتوانست,ادعای,خود,علیه,ایران,را,اجرایی,کند/,تمام,دنیا,در,برابر,ترامپ,ایستاده,است Icana

محمدجواد ظریف در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دور جدید تحریم‌های آمریکا را یادآور شد و گفت: تحریم‌های آمریکا شروع شد اما آنها نتوانستند همان ادعاهایی که پیش از این مطرح می‌کردند را عملیاتی کنند.

وزیر امور خارجه یادآور شد: تمام دنیا در برابر سیاست‌های تحریم آمریکا و در رأس آن ترامپ ایستاده و برای حمایت از جمهوری اسلامی روش‌های مختلفی را جهت مقابله با تحریم‌ها و کاهش فشار به ملت ایرانی پیگیری می‌کنند.

                          بیشتر بخوانید:

 

ظریف با بیان اینکه امیدواریم این ایستادگی کشورها به ویژه اروپا در مقابل آمریکا به نتیجه برسد، افزود: از سوی دیگر مذاکرات خود را با اروپا همچنان ادامه می‌دهیم تا نتیجه مورد نظر جمهوری اسلامی تامین شود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ دور دوم تحریم‌های آمریکا از 14 آبان ماه علیه جمهوری اسلامی ایران به مرحله اجرا در آمده و بنا بر اعلام نظر وزارت خزانه‌داری آمریکا اسامی ۷۰۰ فرد و شرکت به فهرست تحریم‌ها علیه ایران اضافه شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر