هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زرآبادی؛

لزوم اولیت بندی در خریدهای خارجی

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در دوران تحریم باید خریدها را براساس الویت انجام دهیم و این را بدانیم که قرار نیست تحریم‌ها تا ابد ادامه داشته باشند.
جمعه 18 آبان 1397 ساعت 10:11
لزوم اولیت بندی در خریدهای خارجی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در دوران تحریم باید خریدها را براساس الویت انجام دهیم و این را بدانیم که قرار نیست تحریم‌ها تا ابد ادامه داشته باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/201609108957572991.jpg لزوم,اولیت,بندی,در,خریدهای,خارجی Icana

سیده حمیده زرآبادی، درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص نحوه نوسازی ناوگان هوایی در دوران تحریم ها گفت: یکی از کارهایی که در حوزه هوایی باید انجام شود، نوسازی ناوگان و خریداری ناوگان جدید با تکنولوژی روز است.

در دوران تحریم خریدها با واسطه باید انجام شود

وی ادامه داد:  با توجه به تحریم‌هایی که در حال حاضر وجود دارد مسئله این است که این خرید باید از طریق واسطه‌ها این کار انجام  شود و شاید  به این دلیل بسیاری  از خریدها گران‌تر شده  و چندین برابر قیمت واقعی شان باید پرداخت کنیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان تحریم باید اولویت‌بندی انجام شود، عنوان کرد:  اینکه این خرید می‌تواند برای کشور چه  دستاورد داشته باشد بررسی شود و اینکه در زمان نبود تحریم‌ها این خریدها را به طور مستقیم انجام دهیم، تا حالت واسطه گری از آن حذف ‌‌شود.

 در خطوط حمل و نقل، باید نیازها از سوی وزارت راه و شهرسازی الویت‌بندی شوند

وی تصریح کرد: در خصوص خطوط حمل و نقل، نیازها باید  از سوی وزارت راه و شهرسازی  الویت‌بندی شده و یک نیازسنجی در جامعه انجام شود.

 زرآبادی با تاکید بر اینکه اشکال کار ما این است که نیازسنجی نمی کنیم، افزود:  ممکن است خطوط هوایی ما زیاد به نوسازی نیازی نداشته باشند و اولویت با خطوط ریلی باشد، پس باید به این نتیجه برسیم که در کجا نیاز به نوسازی داریم.

تحریم ها ابدی نیستند

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس اظهار کرد:  در  حمل و نقل باید یک خودکفایی نسبی داشته باشیم تا  بتوانیم با هزینه کمتر این کارها را انجام دهیم. در دوران تحریم باید خریدها را براساس الویت انجام دهیم و این را بدانیم که  قرار نیست تحریم‌ها تا ابد ادامه داشته باشند.

پایان پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000