هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

رهبر: در روز قدس اتحاد مسلمانان را به رخ مستکبران می کشیم

سرویس سیاسی
**رئیس فراکسیون روحانیون مجلس گفت: برگزاری راهپیمایی روز قدس، اتحاد جهان اسلام را به رخ زورگویان و مستکبران می‌کشد.
چهارشنبه 25 شهریور 1388 ساعت 17:23

محمدتقی رهبر در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه بیش از یک میلیارد و چهارصد میلیون مسلمان با حضور در راهپیمایی روز قدس به این روز حرمت قائل می‌شوند، خاطرنشان کرد: روز قدس به فرموده امام (ره) روز اسلام و مسلمانان اعم از شیعه و سنی است و برگزاری این مراسم اتحاد جهان اسلام را به رخ دشمنان و زورگویان می‌کشد.

وی با تاکید بر ضرورت بزرگداشت این روز، اظهار داشت: مردم در روز قدس برای دفاع از حقوق مسلمین و مظلومین، مقابله با اشغالگری، صهیونیست و امپریالیسم به خیابان‌ها می‌آیند و همین حضور است که مقابل پیش روی و توسعه طلبی زورگویان شده است.

نماینده اصفهان ادامه داد: بر همه جریان‌ها و جناح‌های سیاسی کشور است که با حضور در این مراسم از آرمان مردم فلسطین حمایت کنند.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای ایجاد تفرقه میان شیعه و سنی، تصریح کرد: روز قدس به رنگ و نژاد خاصی تعلق ندارد و اینکه ما از مردم فلسطین که اکثرا سنی هستند، حمایت می‌کنیم بیانگر آن است که ما به جنگ شیعه و سنی که دشمنان به دنبال آن هستند تن نخواهیم داد و بازیچه این توطئه‌ها نمی‌شویم.

رهبر پیروزی‌های حزب الله لبنان و مردم غزه و فلسطین را نتیجه حمایت‌های مسلمانان جهان دانست و گفت: ‌این حمایت‌ها به مردم مظلموم فلسطین و لبنان قوت و اعتماد می‌دهد و وحدت امت اسلام را بیشتر می‌کند، در واقع دستاوردهای گذشته مبارزان فلسطینی همه به برکت همین حضور بوده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000