هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جمالی نوبندگانی مطرح کرد:

افشای پشت پرده شبکه سعودی-صهیونیستی ایران اینترنشنال/دلارهای نفتی در جیب وطن فروشان رسانه ای

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به افشای تامین مالی شبکه ایران_اینترنشنال توسط بن سلمان، گفت: هدف بن سلمان از راه اندازی این شبکه کشاندن جنگ به مرزهای ایران بود.
دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت 08:00
افشای پشت پرده شبکه سعودی-صهیونیستی ایران اینترنشنال/دلارهای نفتی در جیب وطن فروشان رسانه ای عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به افشای تامین مالی شبکه ایران_اینترنشنال توسط بن سلمان، گفت: هدف بن سلمان از راه اندازی این شبکه کشاندن جنگ به مرزهای ایران بود. http://cdn.icana.ir/d/019/201811109062194461.jpg افشای,پشت,پرده,شبکه,سعودی-صهیونیستی,ایران,اینترنشنال/دلارهای,نفتی,در,جیب,وطن,فروشان,رسانه,ای Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به افشای حمایت  مالی شبکه تلویزیونی ایران_اینترنشنال توسط محمدبن سلمان، گفت: از زمانی که ترامپ بر سر کار آمد و صمیمت افراطی با نتانیاهو و محمد بن سلمان در منطقه شکل گرفت، تمام قدرت اقتصادی و جنگ روانی خود را نسبت به جمهوری اسلامی معطوف کردند.

راه‌اندازی شبکه ایران_اینترنشنال با هدف کشاندن جنگ به داخل مرزهای ایران

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: یکی از اولویت‌های بن سلمان کشاندن جنگ به داخل مرزهای ایران بود، لذا از یک سو آمریکا از برجام خارج شد و تحریم 13 آبان را به راه انداختند و از سوی دیگر شبکه تلویزیونی ایران_اینترنشنال با پول محمد بن سلمان راه اندازی شد.

 

بن سلمان

 

جمهوری اسلامی چندی پیش در مورد ردپای بن سلمان در شبکه ایران اینترنشنال اعلام نظر کرده بود اما بیان این موضوع از زبان جمال خاشقجی که در الوطن و دربار سعودی مسئولیت داشت؛ منجر به قتل وی شد.

وی افزود: شبکه تلویزیونی ایران_اینترنشنال در حادثه تروریستی اهواز به پوشش اخبار و حمایت از گروه الحوازیه پرداخت و این شبکه نوپا از زمان تاسیس هم به دنبال جنگ روانی در داخل ایران بود، جمهوری اسلامی چندی پیش این موضوع را اعلام کرده بود اما بیان این موضوع از زبان جمال خاشقجی که در الوطن و دربار سعودی مسئولیت داشت؛ منجر به قتل وی شد.

جمالی نوبندگانی اظهار داشت: مردم ایران نسبت به حکام سعودی تنفر بسیار دارند و با داشتن خاطرات کشتار حجاج در سال 1366، حادثه منا، تجاوز به نوجوانان ایرانی در فرودگاه و کشتار مردم یمن، دستیابی به اطلاعاتی درباره حمایت عربستان از شبکه تلویزیونی ایران_اینترنشنال این تنفر را دو چندان خواهد کرد.

انزوای خاندان سعودی با تثبیت رد پای بن سلمان در راه اندازی شبکه ایران_اینترنشنال

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بیان این اطلاعات پشت پرده سبب به انزوا کشیدن محمد بن سلمان خواهد شد و از همین رو خاشقجی به قتل رسید تا درسی برای سایر مخالفان سعودی شود، متاسفانه مجامع بین‌الملل با توجه به نقش پر رنگ آمریکا به چنین موضوعاتی ورود پیدا نمی‌کنند.

همراهی سازمان سیا و موساد با بن سلمان در قتل خاشقجی/ جامعه جهانی حامی و همراه سیاست‌های آمریکا، عربستان و اسرائیل

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: دولتمردان آمریکا به شکل ناشیانه در مورد قتل خاشجی اظهار نظر و اظهارات ضد و نقیضی را مطرح کردند حال آنکه این افراد با ولیعهد سعودی همراه هستند، علاوه بر این معتقدیم سازمان CIA و موساد از این ماجرا باخبر بودند و با سعودی‌ها همکاری کردند زیرا محمد بن سلمان صدها میلیارد دلار به ترامپ پول داده است.

سازمان CIA و موساد از ماجرای قتل خاشقجی باخبر بودند و با سعودی‌ها همکاری کردند زیرا محمد بن سلمان صدها میلیارد دلار به ترامپ پول داده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: در ماجرای خاشقجی اخلاق فدای منافع مالی شد،  کشورهای اروپایی هم ورود جدی نداشتند و فروش اسلحه به عربستان را تنها تعلیق کردند تا جو حاکم از بین برود، از این رو در چنین اتفاقاتی به جامعه بین‌الملل هیچ امیدی نیست، به نظر جامعه جهانی و در رأس آن سازمان ملل متحد حامی آمریکا، عربستان و اسرائیل هستند.

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر