هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسفیان‌ملا:

تریبون‌های رسمی نباید به ابزار انتقام‌جویی تبدیل شود/سیاه‌نمایی‌ها ناشی از تبیین نادرست از موضوعات ملی است

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به اینکه تریبون های رسمی کشور نباید به ابزار انتقام جویی تبدیل شود، گفت: سیاه‌نمایی هایی ناشی از تبیین نادرست از موضوعات ملی است.
یکشنبه 20 آبان 1397 ساعت 12:42
تریبون‌های رسمی نباید به ابزار انتقام‌جویی تبدیل شود/سیاه‌نمایی‌ها ناشی از تبیین نادرست از موضوعات ملی است عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به اینکه تریبون های رسمی کشور نباید به ابزار انتقام جویی تبدیل شود، گفت: سیاه‌نمایی هایی ناشی از تبیین نادرست از موضوعات ملی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201604101406421075.jpg تریبون‌های,رسمی,نباید,به,ابزار,انتقام‌جویی,تبدیل,شود/سیاه‌نمایی‌ها,ناشی,از,تبیین,نادرست,از,موضوعات,ملی,است Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ضرورت تبیین صحیح موضوعات ملی کشور در تریبون های رسمی، گفت: همه کارشناسان سیاسی-اجتماعی اذعان دارند که رسانه ملی به دلیل گستردگی دارای تاثیر و نفوذ در افکار عمومی است از این رو می تواند بذر اعتماد عمومی را بکارد و این مهم در حالیست که افراد صاحب نام از آن به درستی استفاده کنند.

سیاه‌نمایی هایی ناشی از تبیین نادرست از موضوعات ملی است

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه در برخی از تریبون ها موضوعات درست منتقل نمی شود، اظهار کرد: چنین سیاه‌نمایی هایی ناشی از تبیین نادرست از موضوعات ملی است.

تریبون های رسمی کشور نباید به ابزار انتقام جویی تبدیل شود

وی با بیان اینکه باید دیوار فاصله ها برداشته شود و به عبارتی باید دیدگاه های سیاسی و جناحی در اظهارنظرها بر سر منافع ملی نادیده گرفته شود، ادامه داد: در واقع تریبون های رسمی کشور نباید به ابزار انتقام جویی و حزبی بودن تبدیل شود.

باید دیوار فاصله ها برداشته شود و به عبارتی باید دیدگاه های سیاسی و جناحی در اظهارنظرها بر سر منافع ملی نادیده گرفته شود

 

متاسفانه کلیدواژه "افراد را بزنید، بزنید، بزنید" در حال همه‌گیر شدن است

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه اگر همه رسانه ها انتقاد بجا و حساب شده داشته باشند و از غرض ورزی دوری کنند شاهد توسعه کشور در ابعاد مختلف خواهیم بود، تصریح کرد: متاسفانه کلیدواژه " افراد را بزنید، بزنید، بزنید" در حال همه‌گیر شدن است و این امر در نهایت موجب محدودیت در رسانه ها می شود در حالی که چنین رخدادی مخالف پویایی تریبون ها و رسانه ها است.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صداوسیما باید در راس همه رسانه ها و تریبون ها با دیدگاه جناحی مبارزه کند، خاطرنشان کرد: این مهم موجب خواهد شد در آینده شاهد تبیین صحیح موضوعات ملی کشور در تریبون های رسمی باشیم./

  • بیشتر بخوانید؛

لازمه مقابله با تحریم‌ها وحدت تحت رهنمودهای رهبری است/ بسیاری از مشکلات ریشه در اختلاف جناح‌های سیاسی دارد

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000