هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی:

مهر تایید آمانو بر برد ایران در عرصه سیاست بین الملل/حضور ایران در برجام بستگی به منافع ملی دارد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه تا زمانی که از منافع برجام بهره مند شویم آن را ادامه خواهیم داد، گفت: اظهارات یوکیا آمانو بیانگر برد ایران در عرصه سیاست بین الملل است.
شنبه 19 آبان 1397 ساعت 14:36
مهر تایید آمانو بر برد ایران در عرصه سیاست بین الملل/حضور ایران در برجام بستگی به منافع ملی دارد عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه تا زمانی که از منافع برجام بهره مند شویم آن را ادامه خواهیم داد، گفت: اظهارات یوکیا آمانو بیانگر برد ایران در عرصه سیاست بین الملل است. http://cdn.icana.ir/d/019/126770.jpg مهر,تایید,آمانو,بر,برد,ایران,در,عرصه,سیاست,بین,الملل/حضور,ایران,در,برجام,بستگی,به,منافع,ملی,دارد Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اظهارات یوکیا آمانو در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد مبنی بر اجرای تعدات برجامی توسط کشورمان، گفت: مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکید کرده که کشورمان در حال اجرای تعهدات هسته ای خود تحت برجام است لذا ضروری است که ایران به اجرای کامل این تعهدات ادامه دهد؛ این اظهارات در شرایط کنونی قابل تامل است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین در مقابل نیز نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد از جامعه بین المللی خواست تحریم های آمریکا را در عمل و نه در حرف مردود بدانند و بیان کرد که ایران به تعهدات خود عمل کرده و اجرای آن را متناسب با منافعی که دریافت می کند.

تا زمانی که از منافع برنامه جامع اقدام مشترک بهره مند شویم آن را ادامه خواهیم داد

وی با اشاره به اینکه دولتمردان کشورمان بارها اعلام کردند اگر از منافع برنامه جامع اقدام مشترک بهره مند شوند آن را ادامه خواهند داد، ادامه داد: در واقع این موضع گیری ها موجب شده طرف های برجامی به کشورهای دنیا اعلام کنند که از منافع ایران حمایت خواهند کرد.

ایران نمی خواهد با خروج از برجام تشنج بوجود بیاورد

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه کشورمان نمی خواهد با خروج از برجام تشنج بوجود بیاورد، تصریح کرد: بر این اساس جمهوری اسلامی ایران در مواجه با نظام جهانی مسئولانه برخورد کرده و کشوری را تهدید نکرده تا اقتدارش را نشان دهد بلکه دیپلماسی هوشمندانه را سرلوحه خودش قرار داده است.

ایران در مواجه با نظام جهانی مسئولانه برخورد کرده و کشوری را تهدید نکرده تا اقتدارش را نشان دهد بلکه دیپلماسی هوشمندانه را سرلوحه خودش قرار داده است.

 

هم اکنون در مواجه با برجام مسیر درستی طی می شود

میرزایی افزود: متاسفانه در سالی های گذشته به دلیل اقدامات ناپخته به منافع ملی خدشه وارد شده است اما هم اکنون در مواجه با برجام مسیر درستی طی می شود.

 

اظهارات یوکیا آمانو بیانگر برد ایران در عرصه سیاست بین الملل است

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارات یوکیا آمانو بیانگر برد ایران در عرصه سیاست بین الملل است، خاطرنشان کرد: در واقع ایران طبق مقررات داخلی و همچنین بر اساس مفاد برجام می تواند به دلیل خروج یکجانبه آمریکا به تعهداتش عمل نکند اما رفتاری هوشمندانه داشته و صبر را پیشه کرده است اما این مهم دلیلی برای وقت کشی طرف های غربی نخواهد بود./

  • بیشتر بخوانید؛

مهر تایید دوباره آژانس بر برجام برگ برنده ایران در مذاکرات با اروپا

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000