هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی لارگانی:

خروج دارو تنها با یک بخشنامه از لیست بیمه منطقی نیست/ دولت نیازهای غیر ضرور جامعه را کاهش دهد

سرویس اجتماعی
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه خروج دارو تنها با یک بخشنامه از لیست بیمه منطقی نیست،گفت: دولت نیازهای غیر ضرور جامعه را کاهش دهد اما در تامین دارو برای بیماران کم نگذارد.
یکشنبه 20 آبان 1397 ساعت 07:30
خروج دارو تنها با یک بخشنامه از لیست بیمه منطقی نیست/ دولت نیازهای غیر ضرور جامعه را کاهش دهد نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه خروج دارو تنها با یک بخشنامه از لیست بیمه منطقی نیست،گفت: دولت نیازهای غیر ضرور جامعه را کاهش دهد اما در تامین دارو برای بیماران کم نگذارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607101442941000.jpg خروج,دارو,تنها,با,یک,بخشنامه,از,لیست,بیمه,منطقی,نیست/,دولت,نیازهای,غیر,ضرور,جامعه,را,کاهش,دهد Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه  ملت درباره وضعیت خروج برخی از داروها   از ساختاربیمه ،گفت:خروج برخی از داروها از ساختار بیمه بویژه در زمینه بیماران سرطانی وخاص  به هیچ وجه نباید عملیاتی شود زیرا دولت می بایست به عنوان حامی بیماران اجازه ندهد بیمار نگرانی برای تامین دارو را داشته باشد.

دولت نیازهای غیر ضرور جامعه را کاهش دهد

 نماینده  مردم فلاورجان  در مجلس شورای  اسلامی  تصریح کرد :اگر دولت نیازهای غیر ضرور جامعه را کاهش دهد اما دارو برای بیماران را در هرشرایطی تامین کند از هر حیثی منطقی تر است.

اگر دولت نیازهای غیر ضرور جامعه را کاهش دهد اما دارو برای بیماران را در هرشرایطی تامین کند از هر حیثی منطقی تر است

وی ادامه داد: وزارت بهداشت و درمان با تمام قوا برای تامین داروهای بیماران سرطانی و خاص اقدام کند زیرا درمان این نوع از بیماران از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.

خروج دارو تنها با یک بخشنامه از لیست بیمه منطقی نیست

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه خروج دارو تنها با یک بخشنامه از لیست بیمه دغدغه‌های بیماران را افزایش می دهد تصریح کرد:  به هیچ وجه در تامین دارو نباید  استرس به بیماران صعب العلاج، خاص و  سرطانی  وارد شود.

 وی ادامه داد: بارها مقام معظم رهبری  اعلام کردند،که کسی که بیمار دارد، دغدغه اش تنها باید بیماراش باشد و تامین دارو و پزشک دغدغه‌ای فرد نبایدقرار بگیرد واین در حالی است که باید تمام امکانات درمانی در اختیار  بیمار قرار بگیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی  مجلس یادآورشد: دولت نیازهای غیر ضرور جامعه را کاهش دهد اما در  تامین دارو برای بیماران از  جمله  بیماران سرطانی کم نگذارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000