هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو فراکسیون امید:

مسئولان و دولتمردان باید جلسات چالشی را با اصحاب رسانه برگزار کنند

سرویس دیگر رسانه‌ها
بختیار تصریح کرد: مسئولان و دولتمردان باید جلسات چالشی را با اصحاب رسانه برگزار کنند تا بتوانیم به سمت رفع مشکلات حرکت کنیم.
شنبه 19 آبان 1397 ساعت 23:55
مسئولان و دولتمردان باید جلسات چالشی را با اصحاب رسانه برگزار کنند بختیار تصریح کرد: مسئولان و دولتمردان باید جلسات چالشی را با اصحاب رسانه برگزار کنند تا بتوانیم به سمت رفع مشکلات حرکت کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201607105290824919.jpg مسئولان,و,دولتمردان,باید,جلسات,چالشی,را,با,اصحاب,رسانه,برگزار,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مسئولان و دولتمردان باید کارهایی که انجام می‌دهند و اهدافی که در سر دارند را به اطلاع عموم مردم برسانند.

علی بختیار درباره اینکه تعامل وزرا با مردم و آگاه سازی مردم از برنامه‌ها و اهدافشان چقدر می‌تواند در تلطیف فضای جامعه موثر باشد، بیان کرد: یکی از موضوعاتی که می‌تواند در شرایط امروز باعث دلگرمی مردم شود و پشتوانه مردمی را برای بخش‌های مختلف کشور ایجاد کند اطلاع‌رسانی مناسب و برگزاری نشست‌های خبری از سوی مسئولان، وزرا، معاونین رئیس‌جمهور و خود شخص رئیس‌جمهور است.

بیشتر بخوانید:

این عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه تصریح کرد: مسئولان و دولتمردان باید کارهایی که انجام می‌دهند و اهدافی که در سر دارند را به اطلاع عموم مردم برسانند چراکه تحقق اکثر اهداف نیاز به همکاری نخبگان و اقشار مختلف مردم دارد. اگر این همکاری شکل بگیرد بسیاری از مشکلات که امروز با آن مواجه هستیم رفع می‌شود.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس گفت: رسانه‌ها نقطه اتصال بین مردم و دولت هستند، از یک طرف دولت را در مقابل مردم پاسخگو می‌کنند و از سوی دیگر با انتقادهای سازنده‌ای که مطرح می‌کنند زمینه رفع مشکلات و گرفتاری‌ها را فراهم می‌سازند. بدون مطرح شدن چالش‌ها نمی‌توان نسبت به حل آنها اقدام کرد.

به گزارش ایسنا بختیار تصریح کرد: مسئولان و دولتمردان باید جلسات چالشی را با اصحاب رسانه برگزار کنند تا بتوانیم به سمت رفع مشکلات حرکت کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000