هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پور ابراهیمی:

اختلاف نظر دموکرات ها و جمهوری خواهان درباره اعمال تحریم علیه ایران / لحن مقامات آمریکایی نسبت به سابق سخیف تر شده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه لحن مقامات آمریکایی نسبت به سابق تغییر پیدا کرده است گفت: ادبیات آمریکایی ها نسبت به نظام جمهوری اسلامی سخیف تر شده است.
شنبه 19 آبان 1397 ساعت 19:30
اختلاف نظر دموکرات ها و جمهوری خواهان درباره اعمال تحریم علیه ایران / لحن مقامات آمریکایی نسبت به سابق سخیف تر شده است رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه لحن مقامات آمریکایی نسبت به سابق تغییر پیدا کرده است گفت: ادبیات آمریکایی ها نسبت به نظام جمهوری اسلامی سخیف تر شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201611108942876208.jpg اختلاف,نظر,دموکرات,ها,و,جمهوری,خواهان,درباره,اعمال,تحریم,علیه,ایران,/,لحن,مقامات,آمریکایی,نسبت,به,سابق,سخیف,تر,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد رضا پور ابراهیمی روز شنبه در آیین گشایش هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات استان افزود: آمریکا با تحریم های مرحله دوم در واقع آخرین تیر در کمان خود را در حوزه اقتصادی بر ضد ملت ایران رها کرده است.

وی با بیان اینکه لحن مقامات آمریکایی نسبت به سابق تغییر پیدا کرده است گفت: ادبیات آمریکایی ها نسبت به نظام جمهوری اسلامی سخیف تر شده است.

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا سرسخت از تحریم‌ها بر ضد ایران صحبت می کرد و دشمن چنینی برداشتی داشت که بعد از شوک ارزی، کشور ما ساقط می‌شود اما نتیجه نگرفت.

وی گفت: سیاست های غیرکارشناسی فضایی را بوجود آورد تا آمریکایی ها علیه ما سوء استفاده کنند اما خوشبختانه با اقدامات انجام شده این مشکلات در حال حل شدن است.

پورابراهیمی بیان کرد: آمریکایی ها در تحریم ها با ادبیات قلدرمابانه دنبال ایجاد اجماع جهانی علیه کشور ما بودند اما آمریکا و اروپا برای نخستین بار است که بر سر تحریم ایران به اجماع نرسیده‌اند.

وی افزود: از اتحادیه اروپا انتظار داریم که به حضور خود در برجام ادامه دهد و وزارت امور خارجه باید در مطالبات خود جدی باشد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز در دنیا هیچ نهاد بین المللی جمهوری اسلامی را تحریم نکرده است و در داخل آمریکا نیز بین 2 حزب دموکرات و جمهوری خواه بر سر تحریم ها اختلاف وجود دارد.

وی گفت: پیش بینی کردیم فروش نفت خام تا پایان سال به 45 میلیارد دلار برسد و برغم تمام تحریم ها و شرارت ها در هفت ماه 32 میلیارد نفت فروختیم و تا پایان سال بیش از بودجه پیش بینی شده نفت فروش می رود.

پورابراهیمی بیان کرد: وزیر خزانه داری آمریکا اعلام کرد که در مرحله دوم اقدامات علیه ایران را به طور کامل اجرا نکنیم چون اگر جمهوری اسلامی از دور دوم تحرم ها عبور کند دیگر با آن نمی شود مقابله کرد.

وی تصریح کرد: امروز مهمترین ابزار ما در حوزه علم و دانش است و توان علمی و نظامی کشور ما را به این عزت رسانده است و دشمن از روند پیشرفت علمی در کشور ناراحت است.

پورابراهیمی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب در توسعه علم و دانش در کشور و استان موثر است عنوان کرد: امروز ایران در منطقه، رتبه نخست تولید علم را به خود اختصاص داده و ما کشورهای منطقه را پشت سر گذاشتیم.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه رسانه همزمان با نمایشگاه کتاب گفت: روحیه مطالبه‌گری در مردم کرمان پایین است و رسانه باید این روحیه را تقویت کند و مسئولان باید زیر ذره‌بین و رصد رسانه ها باشند.

آیین گشایش هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان با حضور مشاور عالی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان از 19 تا 24 آبان در محل مجتمع نمایشگاهی جنوب شرق برپا است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000