هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سروش تشریح کرد:

وزارت کشور آخوندی را برای شهرداری تهران تایید نمی کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه شهردار تهران باید در هیات دولت نیز دارای مقبولیت باشد، گفت: احتمالا حکم وی توسط وزارت کشور تایید نخواهد شد.
شنبه 19 آبان 1397 ساعت 22:30
وزارت کشور آخوندی را برای شهرداری تهران تایید نمی کند عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه شهردار تهران باید در هیات دولت نیز دارای مقبولیت باشد، گفت: احتمالا حکم وی توسط وزارت کشور تایید نخواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201712102936397591.jpg وزارت,کشور,آخوندی,را,برای,شهرداری,تهران,تایید,نمی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل سروش در مورد انتخاب شهردار توسط شورای شهر تهران گفت: جوانگرایی، پاکدستی، برنامه محوری، تجربه مدیریت شهری باید از ویژگی های مهم شهردار منتخب باشد و بهتر است شورای شهر تهران فردی از بدنه شهرداری را برای این مسئولیت انتخاب کند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه گزینه شهردار تهران باید در هیات دولت نیز دارای مقبولیت باشد، گفت: آقای آخوندی بسیاری از این ویژگی ها را ندارد و در هیات دولت نیز مقبولیت ندارد، بر همین اساس در صورتی که شورای شهر عباس آخوندی را انتخاب کند احتمالا حکم وی توسط وزارت کشور تایید نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مهر وی افزود: از سوی دیگر نیز با توجه به مواردی که عرض کردم، به نظر نمی رسد شورای شهر تهران آخوندی را برای شهرداری انتخاب کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000