هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پیشنهاد نماینده مردم بندر ماهشهر برای تشکیل پارلمان‌های محلی

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در مجلس گفت:تشکیل پارلمان‌های محلی می‌تواند در شناسایی مشکلات و رفع آنها مؤثر و با اهمیت باشد. این پارلمان‌ها قرار بود در قالب موضوعات و سرفصل‌های مختلف در حوزه انتخابیه تشکیل شود.
شنبه 19 آبان 1397 ساعت 23:30
پیشنهاد نماینده مردم بندر ماهشهر برای تشکیل پارلمان‌های محلی نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در مجلس گفت:تشکیل پارلمان‌های محلی می‌تواند در شناسایی مشکلات و رفع آنها مؤثر و با اهمیت باشد. این پارلمان‌ها قرار بود در قالب موضوعات و سرفصل‌های مختلف در حوزه انتخابیه تشکیل شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201801106878880393.jpg پیشنهاد,نماینده,مردم,بندر,ماهشهر,برای,تشکیل,پارلمان‌های,محلی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی گلمرادی  در نشست هم‌اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری و شورای شهر بندر ماهشهر اظهار کرد: وضعیت امروز کشور وضعیت خوبی نبوده و این مسأله ناشی از کم‌کاری مدیران است و هیچ توجیهی در این باره پذیرفتنی نیست.

وی ادامه داد: اگر دو دهه اخیر مدیران به صورت جهادی و علمی کار می‌کردند امروز با این حجم مشکلات در استان و کشور مواجه نبودیم. مشکل اقتصاد، معیشت، اشتغال و غیره با ظرفیت‌های موجود در استان و کشور هم‌خوانی ندارد و کم‌کاری و اهمال مدیران در این رابطه کاملاً محرز است.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در خانه ملت بیان کرد: برون‌رفت از این وضعیت نیازمند هم‌افزایی تمام دستگاه‌ها، ادارات و نهادها است. برای تغییر این شرایط مدیران باید به صورت علمی و جهادی به کار و تلاش بپردازند. باید دانایی محوری را سرلوحه کار خود قرار دهیم. این دانایی محوری دشمن را نیز مأیوس خواهد کرد.

وی افزود: البته در این راه بزرگنمایی مشکلات نیز راه حل مناسب و کارگشایی نیست. باید در کنار بیان مشکلات راهکارهای رفع آنها را نیز شناسایی و معرفی کنیم. بهره‌گیری مناسب از سرمایه‌های فکری در این راستا می‌تواند بسیار کارگشا باشد و در راستای توسعه و پیشرفت منطقه و کشور تأثیر فراوان و بسزایی بر جا بگذارد.

گلمرادی متذکر شد: نقش، تأثیر و جایگاه مجلس نیز در این مسیر بسیار مهم و تأثیرگذار است. مجلس برای حل مشکلات تمام ظرفیت‌های خود را به کار می‌گیرد و صاحبان فکر و اندیشه باید در قالب طرح و ایده، راهکارها را به نمایندگان ارائه کنند.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت صنعت برای توسعه و پیشرفت حوزه انتخابیه اظهار کرد: دانشگاه و صنعت باید دوشادوش یکدیگر و در کنار هم و با هم‌افزایی و کمک به یکدیگر مشکلات را یکی پس از دیگری از پیش رو برداشته و در جهت توسعه حوزه انتخابیه گام بردارند.

وی ادامه داد: تشکیل پارلمان‌های محلی نیز می‌تواند در شناسایی مشکلات و رفع آنها  مؤثر و با اهمیت باشد. این پارلمان‌ها قرار بود در قالب موضوعات و سرفصل‌های مختلف در حوزه انتخابیه تشکیل شود. اگر این اتفاق می‌افتاد بخش عمده‌ای از معضلات کنونی منطقه مرتفع می‌شد

بیشترخوانید:

گلمرادی عنوان کرد: دانشگاه و شورای شهر و شهرداری و تمام نخبگان باید به کمک تشکیل این پارلمان محلی بیایند و بنده نیز این پارلمان را به مجلس وصل و از ایده‌های ناب و نظرات صاحبان فکر و اندیشه به خوبی بهره‌گیری خواهم کرد. رویکردها نیز باید تغییر کند و هرجا به جای همگرایی، شاهد واگرایی بوده‌ایم، آن را تبدیل به هم‌گرایی و هم‌افزایی کنیم.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر بندر امام خمینی(ره) در مجلس شورای اسلامی همچنین به معضل آب و فاضلاب در این حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: این معضل به دلیل وجود مشکل ساختاری است و در کوتاه مدت حل نخواهد شد. اعتبارات بسیار خوبی برای این موضوع اختصاص داده شده است که باید تلاش شود این اعتبارات در کوتاه‌مدت جذب شود

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000