شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دلخوش

روز قدس به یک روز جهانی تبدیل شده است

سرویس سیاسی
**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: روز قدس تبدیل به روزی رسمی و جهانی شده است و این مساله قابل ارزش و تقدیر است.
پنج‌شنبه 26 شهریور 1388 ساعت 11:46

سید کاظم دلخوش، در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اهمیت روز قدس و تاثیر برگزاری این مراسم در اتحاد جهان اسلام را چنین بیان کرد و گفت: اهمیت روز قدس بر هیچ فردی پوشیده نیست. امام خمینی (ره) با تدبیری که در ارتباط با راهپیمایی روز قدس داشتند در واقع چند حرکت دینی و اصولی انجام دادند.

وی گفت: اولاً روز قدس را روز وحدت جهانی شمردند بدین گونه که همه شیعه و هم سنی در کنار هم علیه اسرائیل شعار می‌دهند دوم این که روز جمعه آخر ماه رمضان به عنوان روز قدس نام‌گذاری شده، تحکیم مبانی نماز جمعه در روز قدس از منظر عمومی پنهان نیست عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امام خمینی(ره) حرکت و روزی تاریخی برای حضور همه ملت‌های دنیا و توجه آنها به تخلفات و کشتار‌هایی که رژیم صهیونیستی دارد ساختند.

وی با اشاره به این مطلب که در این روز ابراز انزجار جهانی بر علیه رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد گفت: حرکت یک دست و یکپارچه ملت‌ها باعث لرزه افتادن بر بدن دشمنان می‌شود که این مساله از اهمیت جایگاه روز قدس نشات می‌گیرد.

وی تصریح کرد: یک حرکتی از گوشه دنیا با رهبری امام خمینی(ره) شروع شده، و در اقصی نقاط دنیا همه مردم بر علیه اسرائیل در این روز قیام می‌کنند این نشان می‌دهد که این به یک روز ملی وجهانی تبدیل شده است.

نماینده صومعه‌سرا تصریح کرد: زن، مرد، پیر و جوان، کوچک و بزرگ همه در آن روز حضور پیدا می‌کنند و این از نشانه‌های بارز وحدت عمومی مردم دنیا و نشانه تنفر مردم دنیا بر علیه اسرائیل است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000