شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طباطبایی نژاد:

سناریوی مذاکرات صلح یمن برای نجات ائتلاف سعودی از باتلاق است

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد حامیان عربستان برای نجات ائتلاف سعودی از باتلاق یمن تلاش های زیادی می کنند از این رو سناریوی تبرئه و برقراری مذاکرات صلح در دستورکار قرار دارد.
جمعه 25 آبان 1397 ساعت 13:00
سناریوی مذاکرات صلح یمن برای نجات ائتلاف سعودی از باتلاق است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد حامیان عربستان برای نجات ائتلاف سعودی از باتلاق یمن تلاش های زیادی می کنند از این رو سناریوی تبرئه و برقراری مذاکرات صلح در دستورکار قرار دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/109894.jpg سناریوی,مذاکرات,صلح,یمن,برای,نجات,ائتلاف,سعودی,از,باتلاق,است Icana

سیدصادق طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اظهارات مقامات اروپایی مبنی بر اینکه دورنمای مذاکرات صلح یمن واقعی‌تر شده است، گفت: هسته اولیه مقاومت رقم خورده در یمن از سال های گذشته شکل گرفته و پس از حمله ائتلاف سعودی به صورت منسجم تری وارد عرصه سیاست و موازنه قدرت منطقه ای شده است.

تلاش حامیان عربستان برای نجات ائتلاف سعودی از باتلاق یمن

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حامیان عربستان تلاش می کنند که این کشور را از باتلاق جنگ یمن نجات دهند، تصریح کرد: بنابراین امروزه مشاهده می شود که اتحادیه اروپا با بهره گیری از ابزارهای مختلفی مانند حساس کردن افکار عمومی، نسبت به ادامه بحران انسانی در یمن هشدار داده اما تاکیدی بر تجاوز ائتلاف سعودی نکرده است.

سناریوی تبرئه سعودی ها از تجاوز به یمن پیش بینی شده است

وی بر همین اساس ادامه داد: در واقع با توجه به موضع گیری های اخیر دبیر کل سازمان ملل و دیگر کشورهای اروپایی می توان دریافت که سناریوی خاصی برای جنگ یمن در حال اجرا شدن است که بر اساس آن سعودی ها تبرئه از تجاوز به یمن شناخته شوند.

می توان گفت که سناریوی خاصی برای جنگ یمن در حال اجرا شدن است که بر اساس آن سعودی ها تبرئه از تجاوز به یمن شناخته شوند.

علی رغم مشکلات فراوان یمنی ها دست برتر را دارند

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه نباید فراموش کرد که امروزه علی رغم مشکلات فراوان یمنی ها دست برتر را دارند، اظهار کرد: بر این اساس اگر مذاکرات صلح شکل بگیرد، یمنی ها اجازه نخواهند داد سعودی ها بدون پرداخت هزینه و جبران خسارت های وارد شده به این کشور رها شوند و از باتلاق کنونی خارج شوند.

خروج عربستان از یمن بهترین گزینه برای جبران نقشه اشتباه غربی ها است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عربستانی ها در شرایط کنونی نقشه های غربی ها را دنبال می کند از این رو غربی ها متوجه شده اند که راه را اشتباه طی کرده اند، خاطرنشان کرد: در واقع تقویت قدرت محور مقاومت واکنشی نسبت به تجاوز صورت گرفته در یمن است از این رو خروج بدون آبروریزی ائتلاف سعودی ها از باتلاق یمن بهترین گزینه برای حامیان این کشور است./

  • بیشتر بخوانید؛

چرا سران کشورهای اسلامی در برابر جنایات عربستان در یمن سکوت کرده‌اند؟/غربی‌ها به دنبال باجگیری از عربستان

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000